Sivilce

Bu Tabiri Paylas...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Bu sayfayı yazdır
Print


Rüyada her tarafımızda sivilceler olustugunu görmek, utanacak bir iş yaptığınızdan dolayı herkesten çekindiğinize işarettir. Bir başka rivayete göre de: Bir kimse rüyasında vücudunda sivilce çıktığını, sonradan yarilip sarı su veya irin aktığını görse, kurtulus ve zafere kavuşur. Yine vücudunu yiyen ve eziyet verenBir şeyi tuttugunu görmek yardım ve galebeye ve ganimet malından istifade etmeye işarettir. Vücudunda sivilce, yara ve çiban gören kimse onlardan akan kanin kuvveti ve çokluğu kadar mala nail olur, Rüyada görülen vücuttaki fazlalik sahibine zarar vermedigi takdirde nimet ve hayrın ziyadeliğine işarettir. Rüyada görülen sivilceler, sevinçle meydana gelecek aniBir zenginlik ve sermayenin süratle geliseceğine işarettir. Sivilceler zulüm ve cezanin pesin olmasına da işarettir.

Vücudunda sivilce çıktığını ve bundan su aktığını görmek kurtuluş ve zafere, Vücutta insana zarar vermeyen her türlü ziyadelik nimet ve hayır fazlalığına, Vucuttan çıkan ince kan ve irin mala, Sivilceler, çabuk gelecek ve sevince vesile olacak zenginliğee, Sivilce bacen peşin cezaya delalet eder.

Bütün yüzünüzün sivilcelerle kaplı olduğunu gördüyseniz, bir takım sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Doğrudan doğruya paradır.

Sıkıntı ve hüzün demektir.

Rüyada herhangi bir yerinde sivilce çıktığını görmek; zenginliğe ve mutluluğa, sivilceyi koparmak; mal kaybına, kopardığı zaman acı duyarsa, çocuğunun öleceğine yada hastalanacağına, heryerinizden sivilcelerin çıktığını görmek; düşmanlarınızın size zarar veremeyeceğine aksine kendilerinin zarar göreceğine işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir