İrin

Bu Tabiri Paylas...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Bu sayfayı yazdır
Print


Rüyada irin görmek karışıklığa işarettir. Rüyada irin görmek rüya sahibinin yaptığı ticarette veya işinde bazı karışıklıklar olduğuna delalet eder. Burnundan veya başka bir yerinden irin aktığını ve bunu mendili ile temizleyip sildığını görmek, karışıklıkların ortadan kalktığına işarettir. Rüyada irin görmek, rüya sahibinin, büyüyen ve kendisine itimat edilir veya her ayda kendisinden vergi alinan bir mal elde etmesine işaret eder. Bazı tabirciler, rüyada bedeninde bir yara veya çibandan irin çıktığını gören kimse, itham altında bulundurulur ve hakkında bir iftira yapılır dediler. San su, yara ve kabarciklardan çıkan şeyler, haram maldir. Bazıları da, büyük bir çibandan çıkan irin üzüntüden kurtulmaya işaret eder dediler.

Yaradan sarı su ve irin çıkması sevinç ve rahatlığa, Artarak çoğalan ve zekatı ihmal edilen mala, İrin bazen töhmet altında olmaya yahut şüpheli kazanca delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Sivilce.)

Rüyada vücutta irin çıkması bir iftiraya uğrayacağınıza yorumlanır. Vücuttan irinin aktığını gören kişinin bütün sıkıntılarından sıyrılacağına ve rahata kavuşacağına işaret eder.

İrin sarı ise hastalıktır. İrinden kan akarsa iyidir, yorumlanmaz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir