Yasal UyarıSitemizde yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenmiş olup içerik tamamen zaman geçirme ve eğlence amaçlıdır.

Sitemizdeki rüya tabirlerinin hiçbir bilimsel niteliği olmadığı gibi hayatınıza rüya tabirleri, rüya yorumları, fal vs gibi bilim dışı şeylerle yön vermeniz kesinlikle tavsiye edilmez.

Rüya tabirleri abartılı yorumlar içerebilir. Rüyalar henüz bilimsel olarak içeriği kesin olarak açıklanabilmiş fenomenler olmayıp, insan beyninin araştırılması ile hakkında daha fazla bilimsel bilgiye ulaşılan olgulardır.

Rüyaların gelecekten haber verdiğine dair hiç bir bilimsel kanıt olmadığı gibi, gelecekte böyle bir sonuca ulaşılacağına dair de herhangi bir beklenti yoktur.

Rüyalar çoğunlukla geçmiş tecrübelerin bir yansıması, bilinçaltında saklı kalan korku, kaygı, beklenti gibi duyguların dışa vurumudur.

Bir rüya tabirinde okuduğunuz bir kehanetin gerçek olacağına dair hiç bir bilimsel kanıt yoktur.

Hayatınızda önemli kararlar almadan önce çevrenize danışmanız, psikolojik ve fizyolojik sorunlar için konunun uzmanından yardım almanız tavsiye edilir.

Sitemizdeki rüya tabirlerinin tarafımıza hiç bir yasal bağlayıcılığı olmayıp siteyi kullanmanız bu sayfadaki bilgileri okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir.