Eczane

Bu Tabiri Paylas...Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Eczane kitabevine, ilim neşreden kuruluşlara delalet eder.

Bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için yanlış suçlamaya uğrayacak demektir. Genç bir kadın için, yabancı erkeklerle dostluk etmenin zararlı olduğuna, daha yaşlı kadınlar için hafif bir rahatsızlıktan sonra iyi olacağına işarettir.

Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişiklikler olacak demektir. İlaçlarla dolu böyle bir yere girmek maceraya atılmak olarak ta yorumlanır. Bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için iftiraya uğramak anlamındadır. Genç bir kadın için ise, yabancı erkeklerle arkadaşlıklardan zarar geleceğine işarettir. Daha yaşlı kadınlar için sağlığın hafif hastalıklardan sonra düzeleceğine yorulur.

Eczaneye girmek, kişinin hayatında olacak değişiklikleri haber verir. Eczane ve eczacının durumuna göre yorum yapılır.

Rüyada eczahane sağlıkla yorumlanır. Bir eczahaneye girerek ilaç aldığını gören, bir suçla suçlanarak mahkemelik olur. Eczahane görmek gençler için iyiye, yaslilar için kötüye yorumlanır. Salimiye göre: Rüyada eczahane görmek sağlıkla yorumla-nir. Rüyada bir eczahaneye girip ilaç aldığınızı görmek, hastanizin iyileşeceğine; aradığınız ilacı bulamadığınızı görmek, hastalığın devamina, bir eczahaneye girince eczacinin orada olmadığını görmek,hastanizin agirlasacağına, eczahanenin kapalı olduğunu görmek, hastanizin öleceğine, ilacı yapmak için eczacinin de sizinle birlikte evinize geldığını görmek, hastanizin iyileşeceğine delildir. Bir başka rivayete göre de: Eczane, hastalığa işarettir. Bazı tabirciler, eczahane görmek, ilaç alma durumu olmuş ise, sağlık, sıhhat ve afiyete işarettir, demişlerdir.

Rüyasında bir eczaneye giren kimsenin hayatı birden değişecektir. Hiç aklından geçmeyen durumlarla karşılaşacaktır. İlaçlarla dolu böyle bir yere girmek olaylı, maceralı bir yol olarak ta yorumlanır.

Rüyasında bir eczaneye giren kimsenin hayatı birden değişecektir. Hiç aklından geçmeyen durumlarla karşılaşacaktır. İlaçlarla dolu böyle bir yere girmek olaylı, maceralı bir yol olarak ta yorumlanır.Bu tabiri beğendiniz mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir