Üşümek

Bu Tabiri Paylas...Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Rüyada üsüdüğünüzü görmek, yapmak istediklerinize engel olacakların bulunduğuna, sizi kiskanan arkadaşlarından sakinmaniz gerektiğine işarettir. Bu rüya sahibi eğer yaşlı bir kimse ise, yakında agir bir hastalığa yakalanacağına delalet eder. Rüyada üsüdüğünü görmek, bir yakınini veya dostunu kaybedeceğine ve bu yüzden de çok acı ve üzüntülü günler geçireceğine yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada üsümek, mihnet, meşakkat ve zorluk ile tabir edilir.

Yaz mevsiminde üşümek hastalığa, kışın ve soğuk havalarda üşümek zayıflık ve güçsüzlüğün geçmesiyle ulaşılacak maddi ve manevi huzura delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Soğuk, Donmak.)

Rüyada genç bir erkeğin üşümesi; hayatta başarısına engel olan sebepleri başkalarında değil, bizzat kendisinde olduğuna, tecrübeli bir yaşta ise; eskiden yaptığı bir hatanın meydana çıkmasına, zeka ve ince düşüncesiyle bunu hal yoluna koyacağına, evli kadınlar için; hafif bir kaza atlatacağına işarettir.

Rüyada bir erkeğin üşümesi; başarısızlığının nedenlerini dışarıda değil kendisinde araması gerektiğini bildirir. Orta yaşlı birisi için bu rüya eskiden yaptığı bir hatanın ortaya çıkacağını ancak bu olayın üstesinden geleceğini işaret eder. Evli kadınlar için; önemsiz bir kaza yapacağına yorumlanır. Genç birisi için ise yakında aşk yaşamak anlamındadır.

Yakında aşk hayatınız düzene girecek.

Soğuk havada görülürse kişinin güvende olduğuna işaret eder. Ama sıcak havada görülürse kişinin bir olay karşısında çaresiz kalacağına işaret eder.

Yakında aşk hayatınız düzene girecek.

Yakında aşk hayatınız düzene girecek.Bu tabiri beğendiniz mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir