Ustura

Bu Tabiri Paylas...Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Bakınız; Tıraş Olmak.

Rüyada ustura görmek, erkek evlada işarettir. Ayrıca ustura, kin tutmaya, elem ve keder verecek anlamına da gelebilir.

Rüyada ustura gören kişinin erkek çocuğu olacağına yorumlanır. Ayrıca ustura, kin tutmaya, üzüntü ve acı verecek demektir.

Rüyada ustura erkek çocuktur. Ustura ile tiras olduğunu veya bir şeyi kestiğini görmek, yapmayı düsündügü bir işi yapamayacağına, veya beklediği bir şeyin olmayacağına delalet eder. Ustura görmek bazı tabircilere göre fitneye ve iftiraya yorumlanır. Ustura kullanarak her hangi bir şeyi parçaladığını görmek, hakkında konuşulan dedikodulari yalanladiğına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ustura görmek, erkek çocuğa işarettir.Ustura île bir şeyi kestiğini görmesi, rüya sahibinin baslamak arzusundabulunduğu bir hususun kesintiye ugramasina işarettir.Ustura île eti parça parça yapsa veya bir hayvanı yaralasa, bir rüya okimsenin insanlara sarkintilikta bulunduğu pis diline işarettir.Ustura görmek, kin ve düşmanlığı, elem ve izdirap veren dile işarettir.

Rüyada ustura görmek; bir erkek çocuk sahibi olacağınıza ve size kötülük yapan bir yakınınıza hakettiği cezayı vereceğinize, birini ustura işarettir.Bu tabiri beğendiniz mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir