Ücret

Bu Tabiri Paylas...Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Rüyada bir iş karsiliginda ücret aldığınızı veya başka birisinin yaptığı bir ise karsilik bir ücret ödedığınızı görmek, yapılan bir iyiliğin karşılığını aldığınıza veya verdiğinize işarettir. Salimiye göre, rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek veya sizin yaptığıniz bir ise karsilik ücret aldığınızı görmek, hayırlı bir iş yapacağınıza, ve geçiminizin düzeleceğine işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ücret aldığını görmek, üzüntü ve ugursuzluga ve başkasının dinde bulunan şeye tama etmesine işarettir, Bir kimse ücret almayi gerektiren bir iş yapsa, o kimsenin sözünde durmasina ve dostlugu muhafaza etmesine işarettir.

Bir emeğe mukabil ücret aldığını görmek helal kazanca, dostluğu muhafaza etmeye ve sözünde durmaya, Ücret tamahkarlığa, zillet ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek; bir hayır işleyeceğinize, birinden iş karşılığında ücret almaksa; kazancınızın düzeleceğine işarettir.

Rüyada ücret vermekte almakta iyiye yorumlanır. Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek birilerine yardımda bulunacağınıza işarettir. Rüyada ücret almak ise işlerinizin alacağınız yardımlarla düzeleceğine yorumlanır. Ücret verdiğini görmek, birine yardımda bulunacaktır.

Yardım ve iyiliktir.

Rüyada ücret vermekte almakta iyiye yorumlanır. Ücret verdiğini gören, birine yardımda bulunacaktır. Ücret alan, yapılan bir iyiliğe sevinecektir. Verilen veya alınan paranın miktarı, yani sayısına göre yorum yapılmalıdır.

Rüyada ücret vermekte almakta iyiye yorumlanır. Ücret verdiğini gören, birine yardımda bulunacaktır. Ücret alan, yapılan bir iyiliğe sevinecektir. Verilen veya alınan paranın miktarı, yani sayısına göre yorum yapılmalıdır.Bu tabiri beğendiniz mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir