Sişe

Bu Tabiri Paylas...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Bu sayfayı yazdır
Print


Rüyada şişe görmek, evinin umuru kendisine verilmis olan adama işarettir. Sisede su veya gülsuyu gibi bir şey varsa, hizmetinin iyi olduğuna; sarap ve benzeri gibi bir şey varsa itimatsizlığa, sisedeki sudan içmek o hizmetçiden hayır ve menfaat görüleceğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada sise görmek, hanıma işarettir. Sise, sırları gizlemeyen bir hanim veya söz götürüp-getiren bir dosttur. Bazen sise hastalığa, bazen de zina yapan bir kadına işarettir. Bir kimse, içinde yaG olan siseyi görse, o sise hanıma, içindeki yag ise, onun bezeğine işarettir. Rüyada sise içindeki yagdan normal bir şekilde basma yag sürse o, yag o kimse için bir bezektir. eğer basa sürülen yağ normal sürülmeyi? Üzerine de akarsa, o kimseye işinde isabet edecek üzüntü ve kedere işarettir. Kirilmis sise maldir. Bundan dolayı rüyada sise kingi yüklendigim gören kimse, mala erişir. Sarap sisesi, hizmetçi bir kadına işarettir. Bazen siseler, cinsleri muhtelif adamlara işarettir, iseler, koguculuga, gizli şeylere muttali olmaya ve vefasiz bir takim kimselere işarettir. Bir kimse rüyada bir sisenin kinîdığını görse, o kimsenin evinden fitne zail olur.

evin hanımına yahut kadın hizmetçiye, sırları saklayan kadına, söz taşıyan dosta, İçi yağ dolu şişe kadın ve onun süsüne, Şişe kırıkları mala, İçi sidik dolu şişe zina yapan kadına, şişeye işemek zina yapmaya, Şişenin kırılması ev içinde meydana gelecek fitneye, Şişeler, muhtelif karakterdeki erkeklere, Şarap şişesi eşya nakletmekte mütereddit yahut hamile kadına, Şişe satan kimseyi görmek mal ve dünyalığı ile gururlanmaya, ahmak kimse ile dostluğa, Şişeci temiz geçime, cahillere yumuşak davranmaya, sırların açığa çıkmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Cam.)

Şişe görmek sevinç ve şerefe; şişe kırılmış ise keder ve tasaya işarettir.

Rüyada şişe görmek mutluluk ve itibar kazanmak anlamındadır. Eğer şişe kırılmışsa üzüntü ve acı habere yorumlanır. Şişenin kırıldığını görmek eşinizin ya da tanıdığınızın ölümüne işarettir.

Yakında aşık olacaksınız. Rüyada şişe görmek, zengin ve başarılı olacağınızın da işaretidir.

Mal, mülk, eş, yakın akrabadır.

Yakında aşık olacaksınız. Rüyada şişe görmek, zengin ve başarılı olacağınız anlamına da gelir.

Yakında aşık olacaksınız. Rüyada şişe görmek, zengin ve başarılı olacağınız anlamına da gelir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir