ŞekerRüyada seker görmek, çetinlik, meşakkat ve sıkıntı île elde edilecek rızkaişarettir.Bazen seker, hapislikten kurtulmaya ve hastalıklardan sifa bulmaya, hamile kadın için sıkıntıdan sonra rahatlık ve ferahlığa, bazen de ilim, Kuran vezanaatla meşgul olmaya işarettir. Bazen de seker nakit mala işarettir.Rüyada seker görmek, ferahlik, sevinç, hastalıktan sifa bulmaya, üzüntü,keder ve sıkıntıların gitmesine ve her arzu ettiği şeye kavuşmaya işarettir.Seker, mala da işarettir.Bir adet seker, çocuktur. Çok olan seker, dedikoduya işarettir.ibn-i Sirin (R.A.) rüyada seker satmakta hayır yoktur, demistir.Nöbet sekeri söz ve amelde ihlasa işarettir. Bazen nöbet sekeri, ferahlığa, ziraattan elde edilecek faydaya ve yağmur yagmasina işarettir. Rüyada seker görmek ferahlığa, sevince delalet eder.

İlme, Kurdan okumaya, güzel sanatlara ve geçerli mesleklere, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya, ferahlık ve sevince ve mala, tatlı söze, Nöbet şekeri ferahlığa, yağmur yağmasına, söz ve davranışta samimiyete ve ıhlasa, Şeker satmak üzüntü ve kedere, almakssa sevince ve hayırlı işlere, Şeker bazen zorluk ve sıkıntı ile elde edilen mala delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Şekerci, Tatlılar.)

Rüyada şeker görülmesi, ferahlığa, sevince, kolay ve rahat bir rızka işarettir

Rüyada şeker görülmesi, ferahlığa, sevince, kolay ve rahat bir rızka yorumlanır.Rüyada şeker almak, yemek, eğlenceli bir yaşam, zengin olmak anlamındadır. Çuvallarla dolu toz veya kesme şeker görmek çok fazla para kazanmak anlamındadır. Birine kutuyla şeker ikram etmek bağışta bulunacağınıza yorumlanır.

Hayırlı kısmet, para, maldır.

Rüyada şeker almak, yemek, zevkli, hayırlı para ve maldır. Çuvallarla toz veya kesme şeker sonsuz servettir. Birine kutuyla şeker ikram eden mal bağışlar.

Rüyada şeker almak, yemek, zevkli, hayırlı para ve maldır. Çuvallarla toz veya kesme şeker sonsuz servettir. Birine kutuyla şeker ikram eden mal bağışlar.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir