Sandalye

Bu Tabiri Paylas...Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Rüyasında sandalye satın alan veya rahat bir sandalyede oturan, mesleğinde başarı elde edeceğine; evlenmemiş bir kadın için, mevki sahibi birisiyle evleneceğine; çalışan bir kadınsa, bu günkü durumundan daha iyi bir mevki elde edeceğini gösterir.

Rüyada sandalye satın alan veya sandalyede oturan, işinde ilerler,başarılı olur demektir. Bekar bir kadın için, makam sahibi birisiyle evliliğe yorumlanır. Çalışan kadın için bu günkü durumundan daha başarılı olur üst makamlara çıkar demektir. Bir kimsenin hareketsiz sandalyede oturduğunu gördüyseniz, yakında bu kimsenin ölüm haberini alacaksınız demektir.

Önemli bir görevi yerine getiremeyeceksiniz.

Temiz ve sağlam olması koşuluyla yeni iş, evlilik ve kısmettir.

Rüyada bir sandalye üzerinde oturduğunu, görmek, hayırdır. Yeni bir sandalye satın aldığını gören yeni bir hizmetçi alır. Ebu Sait El-Vaize göre; bir sandalyede oturduğunu gören, halk arasında sevilir ve onlara iyi hizmetlerde bulunur. Süslü ve yüksek bir sandalyede oturduğunu gören, büyük bir makarna geçer ve halk tarafından sevilir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada sandalye görmek, makam ve rütbeye işarettir. Rüyada sandalye görmek, memuriyet, mansip ve makarna işarettir.

Önemli bir görevi yerine getiremeyeceksiniz. Bir kişinin hareketsiz sandalyede oturduğunu gördüyseniz, yakında bu kişinin ölüm haberini alacaksınız demektir.

Önemli bir görevi yerine getiremeyeceksiniz. Bir kişinin hareketsiz sandalyede oturduğunu gördüyseniz, yakında bu kişinin ölüm haberini alacaksınız demektir.

  1. Ruyamda iki sandalye birlestirilerek ustunde uyuyan bir kadin vardi hareketsiz derin bi uykudaydi disarida bende onu uzaktan bi koseden izliyordum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir