Pirinç

Bu Tabiri Paylas...Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Rüyada pirinç görmek, mal ile tabir olunur, Pirinç yediğini görmek, zahmet çekerek elde edeceği mala delalet eder. Pirinç topladığını ve bir yerde sakladığını görmek iyidir. Pismis pirinç görmek, çok büyük rızkla yorumlanır. Pilavin üzerine yogurt koyduğunu görmek, iyi değildir. Ebu Said El-Vaize göre, rüyada pirinç görmek, meşakkat ve zorlukla elde edilecek mal toplulugudur. Pirinç pişirdiğini görmek, çogalan ve artan maldir. Pirinci harman edip kabuğundan çıkardığını gören, malını kiymetlendirmek için çalışır. Bir başka rivayete göre de: Pirinç görmek, kendisine meşakkat, zahmet, hüzün ve keder getirecek mal, eğer pirinç rüyada pismis olarak görülürse ticarete işarettir.

Zorlukla elde edilen mala, Pirinç toplamak ve onu bir yere yığmak mala, Pirinci harman edip kabuklarından temizlemek mal ve dünyalığa yönelik sözlü ve fiili zararı def etmeye, Pirinç pişirmek yahut pişmiş pirinç yemek çoğalan mala ve ticarete delalet edeer.

Rüyasında pirinç gören, zengin olur.

Rüyada pirinç gören kişi zengin olur demektir. Başarının ve güzel arkadaşlıkların haberidir. Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

Pirinç, başarının ve güzel dostlukların işaretidir. Rüyada pilav yediğinizi gördüyseniz, zenginliğin ve mutlu bir aile hayatının simgesidir.

Hayırlı mal, mülk, paradır. Çuvalla pirinç, şaşılacak kadar büyük paradır.

Başarının ve güzel dostlukların işaretidir. Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

Başarının ve güzel dostlukların işaretidir. Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.Bu tabiri beğendiniz mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir