Pencere

Bu Tabiri Paylas...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Bu sayfayı yazdır
Print


Hastanın iliyeşmesine, bekarın evlenmesine, üzüntü ve kederi olanın bunlardan kurtulmasına; Pencere görmek istek ve arzunun gerçekleşmesine, mülke ve şerefe nail olmaya, Pencereye uzaktan bakmak düşmana galip gelmeye, işlerini sevinç içinde yürütmeye; kaazanç, kar ve servete, akranına üstün gelmeye, Pencere bazen kendisine bakılan adama, Pencere yapmak ev yapmaya delalet eder.

Rüyada pencere gören kişi, sıkıntılı ve tasalı ise bu sıkıntılarından kurtulacağına; eğer asta ise iyileşeceğine; bekarsa evleneceğine işarettir.

Rüyada pencere görmek üzüntülerden ve dertlerinden kurtulacağına işarettir.; eğer asta ise derman bulacağına işaret eder.;Bekar için ise evleneceğine yorumlanır.

Ferahlık olarak yorumlanır. Pencereden içeriye ışık giriyorsa kişinin hiçbir derdi kalmaz.

Rüyada pencere görmek, bir çok şekilde tabir olunur. Pencereye dayanmis olduğunu görmek, keder ve sıkıntılardan kurtulmaktir. Pencereyi açtiğini görmek kederden kurtulmaya işarettir. Pencereyi kapamak bu rüyanın aksiyle tabir olunur. Pencereyi yerinden sökmek ve kirmak haysiyetine noksanlik vermektir. Pencereden girmek büyüklük ve rütbe elde etmek için yolsuz işler yapmak, pencereden çıktığını görmek, kendi Kuşuru ile halk gözünde itibarınin küçülmesidir. Oda pencerelerinin üzerinde fazla ışık almak için ve sua olarak yaptırilan yuvarlak küçük pencereleri görmek, eş, hizmetçi ve genellikle kadın olarak yorumlanır. Başını bu pencereden çıkarmak, emanet sahibi olmayan bir kadına mal vermektir. Küçük pencereden indığını görmek, karisini bosamaktir. Birinin küçük pencereden yanma girdığını görmek, bir erkeğin karısı ile gizli bir ilişkide bulunmasına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen pencere, cephesi disan olan bir evde otursa, ev sahibine isabet edecek mülke ve nail olacagi izzet ve arzuya kavuşmaya işarettir, eğer bu rüyayı gören üzüntülü ve kederli ise, ondan kurtulur. Hasta ise, sifa bulur. Rüyayı gören bekarsa, ister erkek ister kadın olsun evlenir. Rüyada penceresi olmayan bir evde pencere görmek sultan için saltanata ve tüccar için ticaret yapmaya işarettir. Rüyada pencere görmek, kendisine bakılan bir adama işarettir. Düsmani bulunan bir kimse, rüyada pencereye uzaktan baksa düşmanına galip gelir. Ümit ettiği şeye kavuşur. Sevinç içerişinde işleri yürür. Tüccar olan bir kimse rüyada pencere görse, kazanç, kar ve servete kavuşur. Her ne olursa olsun, akranlarına üstün gelir. Rüyada pencere yapmak tabirce ev yapmak gibidir.

Rüyada pencere görmek; kötülüğe,şiddete, pencereden atlamak; mahkeme ile bir işi olacağına, camlı pencere görmek; çapkınlığa, pencere arkasından etrafı seyretmek; bu günlerde pek şansının olmadığına ve işlerinin yolunda gitmeyeceğine, pencereyi kapatmak; sıkıntıya, pencereyi kırmak; yaptığınız işler sonunda zarar göreceğinize,kendini pencereye bağlı görmek; çok kötüdür,gören kişinin aklını kaybedeceğine işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir