PatronRüyada patronu görmek, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza yorumlanır. Bu rüya, iş değiştireceğinizi de işaret eder. Rüyada patronunuzu gördüyseniz, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza işaret eder. Bu rüya, iş değişikliği yapacağınız anlamına da gelir.

Rüyada patron görmek, yardımina başvurduğunuz bir kimsenin bundan sonra sizinle daha yakından ilgileneceğine, belki de sizi kendi işlerine ortak bile yapmak düsüncesinde olduğuna işarettir. Bir iş yerinde sizin patron olugunuzu görmek, rızkınizin bollasacağına, işlerinizin açılacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada patron görmek, işsiz için ise girmeye işarettir. Kendisinin patron olduğunu gören kimse sıkıntı içinde kivranip duracagma işarettir.

Rüyada patronunuzu gördüyseniz, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza işaret eder. Bu rüya, iş değişikliği yapacağınız anlamına da gelir.

Rüyada patronunuzu görmek; geçim zorluğu çekileceğine, patrondan fırça yemek; onun size yardım edeceğine, patronla münakaşa yapmak; onunla beraber iş yapmaya işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir