Öfke

Bu Tabiri Paylas...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Bu sayfayı yazdır
Print


Rüyada bir kimseye karşı öfkelendığınızı görmek, ne şekilde olursa olsun, yaklasmakta olan bir üzüntüyü olaysiz olarak atlatacaginiza delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada öfkelenmek, işinin kansmasina veya malının zayi olmasına işaret eder. Allah için birisine öfkelendığını görmek, hayır ve hasenata erismeye işaret eder.

Dünyalık için birine hiddetlendığını görmek dinde istikrarsızlığa ve dünyalıktan kaybetmeye, Allah için birine öfkelenmek hayra, iyiliğe ve salih kulluğa, Birinin kendisine öfkelendığını görmek ondan gelecek hayır ve menfaate, Öfkesini yuttuğunu görmek güzel bir şekilde övülmeye, aile bireylerinin dışındaki insanlara da hayır ve iyilikte bulunmaya, Eşinin kendisine öfkelendığını görmek onun güzel geçimine, iffet ve itaatine delalet eder.

Her ne şekilde olursa olsun rüyada öfkelenmek, yaklaşmakta olan bir üzüntüyü başarıyla atlatacağını haber verir.

Birine öfke hissetmek yakın zamanda gelecek bir sıkıntının başarıyla atlatacağını belirtir. Başka insanların öfkelendığını görmek , yaşamınızda dertli günler demektir.

Rüyada öfkelendığınızı gördüyseniz, bir takım arkadaşlarınızın sorunları olduğu anlamına gelir.

Rüyada öfkelendığınızı gördüyseniz, bu, bir takım arkadaşlarınızın sorunları olduğu anlamına gelir. Eğer başka insanların öfkelendığını gördüyseniz, hayatınızda sıkıntılı günler geçireceğinizin işaretidir.

Rüyada öfkelendığınızı gördüyseniz, bu, bir takım arkadaşlarınızın sorunları olduğu anlamına gelir. Eğer başka insanların öfkelendığını gördüyseniz, hayatınızda sıkıntılı günler geçireceğinizin işaretidir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir