NohutGüçlükle elde edilen mala, zorluk ve çetinliğe delalet eder.

Rüyada nohut görmek, bugünlerde iyi bir iş haberi alacağınıza işarettir.

Rüyada nohut görmek, yakınlarda güzel bir haber alacağınıza yorumlanır. Rüyada nohut zorlukla kazanılan paradır. Rüyada bir yerden nohut aldığını görmek parayla ilgili bir söz vererek güç durumda kalır. Nohut yediğini görmek para kazanmak demektir.

Güçlükle kazanılacak paradır. Pek hayır gelmeyecek kısmettir.

Rüyada kuru nohut görmek, kedere ve kafa yorgunluguna delalet eder. eğer nohutla birlikte diğer bir şey de yenirse hayırlıdır. Ebu Said El-Vaize göre; rüyada kavrulmus nohut görmek (leblebi gibi) uygun olmayan bir yerde ve zamanda birisini öpmeye işarettir. Söyle hikaye ederler: Bir kimse Ibn-i Sirinin yanina gelerek: Rüyada kavrulmus nohut yedigimi gördüm demis, tabirci “oruçlu oldugun halde ramazanda karini öptün mü?? diye sormus. Adam: “evet” cevabini vermis, Ibn-i Sirin de: “işte, rüyanın tabiri budur.” demis. Bir rivayete göre; rüyada nohut görmek taze ise kedere, hastalığa; kuru ise helal mal ve rızk ile yorumlanır. NOTA: Müzik notasi görmek, bugünlerde işlerinizi yaparken uyanık davranmak gerektiğine, asik olabileceginiz için dikkatli bulunmaniza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen nohut, çetinlik ve zorla meydana gelen mala işarettir. Rüyada sıcak nohut yediğini gören kimse ramazan günü hanımını öperek orucunu bozduguna delildir.

Rüyada nohut güçlükle kazanılan paradır. Yine de nohut pek de hayır gelmeyecek bir kısmettir. Rüyasında bir yerden nohut aldığını gören parayla ilgili bir söz vererek güç durumda kalır. Nohut yemeği yediğini gören para alır.

Rüyada nohut güçlükle kazanılan paradır. Yine de nohut pek de hayır gelmeyecek bir kısmettir. Rüyasında bir yerden nohut aldığını gören parayla ilgili bir söz vererek güç durumda kalır. Nohut yemeği yediğini gören para alır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.