Köstebek

Bu Tabiri Paylas...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Bu sayfayı yazdır
Print


Rüyada köstebek görmek, çalıştığı iş yerinde bazı durumlarda ona nasihatte bulanan kimselerin bulunduğuna ve bu kimselerin kendisine doğru yolu gösterdiklerine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Bir köstebek aldığını veya köstebegin kendi yanma girdığını gören kimse göç eder. eğer mülkü varsa satar. Kendi evi veya başkasının evinde bir köstebegin olduğunu görse, o yerin hirsizlardan muhafaza edilmesi yahut ev sahibinin, kendisiyle beraber bulunanlardan kaçinmasi lazımdır. Köstebek etini yiyen kimse fasik birinin giybetini yapar. Köstebek, duvar delen hirsiza işarettir. Bu hayvanı görmek, günah, eziyet, toplanti, zevce ve evlata işarettir. eğer rüya sahibinin borçlusu kaçmissa onu yakalar. Köstebek görmek, zillete, bugz ve adavete bazen de aksaklığa işarettir. Köstebek etini yemek, haram rızka nail olmaya işarettir.

Zillete, buğz ve düşmanlığa, duvar delen hırsıza, meşakkat ve eziyete, Köstebek eti yemek fasık birinin gıybetini yapmaya yahut haram mala, Köstebeğin yanına girdığını yahut köstebek aldığını görmek bulunduğu yerden göç etmeye yahut mülkünü satmaya; Eve köstebek girmesi hırsıza delalet eder.

Rüyada köstebek , kötülüğünüzü isteyen bazı kişilerin sizi alt etmek için aleyhinizde komplo kurduğuna ve dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada köstebek , kötülüğünüzü isteyen bazı kişilerin sizi alt etmek için aleyhinizde komplo kurduğuna ve dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada köstebek, gizli gizli kuyu kazan sinsi düşmandır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir