Keklik

Bu Tabiri Paylas...Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Rüyada keklik, konuşkan bir kadınla tabir olunur. Rüyasında çarsidan bir keklik satın alarak evine getirdiğini gören, güzel ve tatlı dilli bir kadınla, kadınsa böyle bir erkekle evlenir. Rüyasında birçok kekligin bir tarlaya konduğunu gören, devlet isine girerek, çok para kazanir, veya bir okula ögretmen veyahut bir askeri birlige komutan olur. Rüyasında keklik kizartmasi yediğini görmek, yeni elbiseler alacağına, keklik avladığını görmek, güzel bir kadınla veya erkekle tanisacağına delalet eder. Rüyada keklik itikatsizlığa da yorumlanır. Rüyasında keklik avina çıktığını ve bir keklik vurduğunu görmek, dini inançlarim yavas yavas yitirmekte olduğuna ve tövbe ederek yemden ibadete koyulmasi gerektiğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada disi keklik, hür temiz bir kadına. yahut sözü güzel bir adama işarettir. Rüyada görülen keklik, güzel ve geçimsiz bir kadındir. Onu almakta bu kadınla evlenmece işarettir. Rüyada bir çok Keklik Kuşu avladığını gören kimse, çok mal kazanir. Keklikler, kadınlara ve güler yüzlü insanlara işarettir. Rüyada keklik eti yediğini gören kimse, elbiselere nail olur. Diğer bir rivayete göre ise keklik; üzel ama geçimsiz kadına, tatlı ve güzel sözlü erkeğe, güleryüzlü kimseye, Keklik eti yemek yeni elbiselere, keklik almak güzel fakat huysuz bir kadınla evlenmeye, avlamak ise yetkili makama yakın kimselerden menfaat elde etmeye delalet eder.

Rüyada keklik görmek, etrafınızdaki insanların saygısını kazanacaksınız demektir. Keklik eti yemek aile içinde kavga edeceğinizi işaret eder.

Rüyada keklik görmek, etrafınızdaki insanların saygısını kazanacaksınız demektir. Keklik eti yemek aile içinde kavga edeceğinizi işaret eder.

Bekar kişi görürse aşktır. Ev içinde keklik görülürse, eşin hoppalığına işaret eder.Bu tabiri beğendiniz mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir