KatranBozguncu karakterli insanları ıslah eden kimseye, eğitimciye, Vücuduna katran sürünmek yahut katranlı elbise giymek azabı gerektirecek işler yapmaya delalet eder.

Rüyasında katran gören kimse insanların kötülüğü için uğraşıyor demektir. Ayrıca haram yoldan para gelirine de yorumlanır.

Rüyasında katran gören kimse insanların kötülüğü için uğraşıyor demektir. Ayrıca haram yoldan para gelirine de yorumlanır.

Yasa dışı yollardan kazanılan haram para olarak yorumlanır.

Rüyada katran görmek, fesatla yorumlanır. Rüyada katran süründüğünü veya katrana batirilmis bir elbise giydığını görmek, Allah (C.C.) Hazretlerinin yasakladigi işleri yaptığına delalet eder. Bazılarına göre; rüyada katran görmek, size sürülmek istenilen bir lekeden siyrılacak şekilde kendinizi siki siki savunduğunuza ve bu iftiranin tamamen yok edilmediğine işaret sayılır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada katran görmek, müfsit (bozguncu) kimseleri fesat çıkarmaktan meneden bir adama işarettir. Bir kimsenin rüyada katran süründüğünü görmesi, Cenab-ı Hakkin Cehennem ehli hakkında varid olan”Gömlekleri katrandandir” mealindeki ayet işaretince, o kimsenin günah ve yaramaz işler işlemesine işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir