Kahin

Bu Tabiri Paylas...Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Rüyada kahin görmek şüpheye yorumlanır. Rüyasında bir kahinle tanışıp konuştuğunu görmek, dünyada yalnız inandığı seylerle uğraşacağına, şüpheden daima uzak kalacağına delalet eder. Rüyada kendisinin bir kahin (falcı) olduğunu veya herkesten fazla falcılık bildiğini görmek bütün insanlar için hayırlı şeyler olacağına işarettir.

Falcı, astrolog gibi gelecekten haber verdiğini iddia eden birini görmek ameli boşa çıkaracak eğilimlere, Bir kahine gidip ona bir şeyler sorduğunu görmek şiddetli üzüntü ve kedere, Kahin, görüş ve fikirleri itibar gören alim bir kimseye, Kendisinin falccı olduğunu görmek hayır, iyilik ve şöhrete, Müneccim görmek ileri gelen kimselerle sohbet etmeye, onların sırlarına vakıf olmaya; yalan yanlış demeden, durmaksızın söz üretmeye ve gevezeliğe; Müneccim bazen müjde va korkuya, ilim ve amele; Falcıya gidip bir şey sormak ve onun dediklerini onaylamak Allahın (c.c.) indirdiği kitabı ve Peygamberimizin (s.a.v.) ümmetine bildirdiği hususları inkar etmeye delalet eder. Astroloğun söylediklerini önemsemedığını ve onlara inanmadığını gören kimse aklıselimi vedini prensipleri kendine rehber edinir.

Rüyada kahin görmek, eskiden ilişkiniz olan birisi ile yeniden karşılaşıp, ilişki kuracağınıza ve tatlı aşk günleri yaşayacağınıza işarettir.

Rüyasında kahin gören insan daha önce aşk yaşadığı biriyle tekrar aşk yaşanacağına işarettir.

Kahinin rüyada söyledikleri olduğu gibi çıkar. Veya kişi hiç ummadığı bir durumla karşılaşır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir