KağıtRüyada kağıt, feraha yorumlanır. Rüyasında kağıt ü;erine yazi yazdığını görmek, kendisi ile başka birisi arasında olan bir olayi inkar ettiğine delalet eder. Bazı yorumcular kagidi katiple, üzüntülü ve kederli kişilerle de tabir ederler. Kendisine bir amirinin kağıt verdiğini görmek, amirinin kendisini begendiğine işarettir. Rüyada bir kağıt üzerine resim yatiğini veya bazı çizgiler ve işaretler çizdığını görmek, düsündügü bazı projeleri uygulamayi planladiğına delalet eder. boyalı kalemlerle kağıt üzerine resim yaptığını görmek, işlerinin düzgün gideceğine işarettir. Bir başka rivayete göre de: Bir kimsenin rüyada kağıt üzerine yazi yazdığını görmesi. kendisi ve insanlar arasında olan bir şeyi inkar etmesine işarettir. Bazı tabirciler, katip hayrete düşmüş, üzüntülü, kederli ve Allah tarafından hidayete eren, üzüntü ve kederinden kurtulan kimsedir, dediler. Kendisine halifenin bir kağıt verdiğini gören kimse, devlet başkanindan bir şey ister ve onu almaya muvaffak olur. Bir milletin işlerinde şüphe eden ve hakikatin meydana çikmasini arzu eden kimse, elinde bir kağıt bulunduğunu görse, işin hakikati o kimse için aydınlığa kavuşur ve kendisi mutmain olur. Bir kimse elinde bir kağıt görse, o kimsenin ihtiyaci giderilir ve işi görülür.

Halis müslüman için ilim ve hikmete, fasık için tövbeye, fitne ve fesat ehli için cehalet ve çirkinliğe, Kendine kağıt verıldığını görmek hacetinin giderilmesine, Kağıt mala ve nakit paraya, Senet, tapu senedi ve diğer matbu resmi kağıtlar mahiyetleri biiliniyorsa, insan için lehte yahut aleyhte bir duruma, Kağıtçı, yayıncılık ve kağıtla ilgili işi bulunanlar için terif yahut tercüme esere ile kazanca, dieğr kimseler için hilekar birine delalet eder.

Rüyada kağıt görmek muradınıza ereceksiniz demektir. Bir kağıda yazı yazmak; mahkemelikseniz mahkemeyi kaybedeceğinizin haberidir. Ailenizde bazı kavgalı günler yaşayacaksınız demektir.

Rüyada kağıt görmek muradınıza ereceksiniz demektir. Bir kağıda yazı yazmak; mahkemelikseniz mahkemeyi kaybedeceğinizin haberidir. Ailenizde bazı kavgalı günler yaşayacaksınız demektir.

Ailenizde bir takım kavgalı günler yaşayacaksınız. Eğer biriyle mahkemelikseniz, bu rüya, mahkemeyi kaybedeceğinizin işaretidir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.