Istifa EtmekRüyada işinizden istifa ettiğinizi gördüyseniz, iş konuşunda bir takım yeni girişimlerde bulunacağınız, fakat başarısız olacağınız anlamına gelir.

İşinizden istifa ettiğinizi gördüyseniz, bu, iş konusunda yeni girişimlerde bulunacak, fakat başarısız olacağınız anlamına gelir. Başkalarının istifa etmesi, kötü haberler alacağınıza işarettir.

Rüyada bulunduğunuz bir işten istifa ederek ayrıldığınızı görmek, şansınızın açılacağına; işlerinizde büyük mikyasta bir düzelme görüleceğine, rakipleriniz arasında gözle görülür derecede üstünlük sağlayacağıniza; eğer halktan biri iseniz, bulunduğunuz yerde saygın bir kimse olarak tanınacağınıza; ev kadını iseniz, arkadaşlarınız arasında sevilip sayilacaginiza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir işten istifa etmek, işlerin düzelmesine ve basanya ulasmaya işaret eder. Bazen istifa yapılan bir hatadan dönülmeye, hak ve hakikati görmeye işaret eder.

İşinizden istifa ettiğinizi gördüyseniz, iş yaşamınız için yeni girişimlerde bulunacak, fakat istediğinizı elde edemeyeceksiniz demektir. Başkalarının istifa etmesi, kötü haberler alacağınıza işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir