IrmakBakınız; Nehir.

Rüyada büyük bir ırmağa düşmek; tehlike içinde olduğunuzu eğer çok uğraşılırsa kurtulursa rahata ereceğine eğer, ırmaktan çıkmazsa öleceğine yorumlanır. Durgun, temiz bir ırmak; bol kazancın, mutluluğun işaretidir. Kirli bir ırmak, etrafınızda kıskanç insanlar bulunduğuna bunlarla tartışacağınız anlamındadır.

Durgun ve temiz bir ırmak, zenginlik, mutluluk ve başarı işaretidir. Kirli bir ırmak, kıskanç insanlarla çevrili olmak ve birçok tartışma anlamına gelir.

Rüyada büyük bir ırmağın kenarinda bulunduğunuzu ve suyun akişini seyrettiğinizi görmek, işlerinizin yolunda gittiğine; ırmağın şiddetli akintisini görmek, kazancınizin artacağına; irmakta bir takim agaç dallarınin, yapraklarınin sürüklenip gittiğini görmek, işlerinize daha başka kanallar aradığınızı ve kazancınizin çogalmasi için çareler düsündüğünüzü gösterir. Rüya-da irmak görmek, her zaman için feraha, kazanca, bolluk ve berekete yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada irmak görmek işlerin iyi gideceğine ve kazancın çogalacağına, ferah ve bolluğa işaret eder. Irmakta bogulduğunu görmek yakında öleceğine, çamasir yıkadiğını görmek ise, dini bir müesseseye yardım ederek sevap kazanacağına işaret eder.

Durgun, temiz bir ırmak; zenginliğin, mutluluğun ve başarının işaretidir. Kirli bir ırmak, kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve birçok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir.

Durgun, temiz bir ırmak; zenginliğin, mutluluğun ve başarının işaretidir. Kirli bir ırmak, kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve birçok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.