İncir

Bu Tabiri Paylas...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Bu sayfayı yazdır
Print


Rüyada incir görmek hayır ile tabir olunur. eğer sarı ise hastalık işaretidir. Siyah ise pismanliktir. Yesil ise hayırdır. Mevsiminde incir yediğini görmek rüya sahibi için hayra alamettir. Kirmaniye göre ; Rüyada incir görmek, üç şekilde tabir olu-nur: eğer sarı ise hastalık ve marazdir; siyah ise gam ve nedamettir; yeşil ise borçtur. Bir rivayete göre, mevsiminde tatlı incir yediğini görmek, rüya sahibi için muzir değildir. Ebu Said El-Vaize göre ; Rüyada incir yemek, neslin çokluğuna, bir rivayete göre de rızka delalet eder. Incirden az bir şey yemek, hilesiz ve kedersiz rızktir. Rüya tabircilerinin çogu, incir rüyasinin iyi oldugunda ittifak etmişlerdir. Bazı tabirciler ise iyi olmadığını, çünkü incirin hüzne delalet eyledığını söylemişlerdir. Bir kimsenin rüyasında incir alarak yemesi, maldan para kazanacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada incir, mala, inciri alan kimse için ucuzluga ve çok nimete işaret eder. incir ağacı, islam düşmanlarınin iltica ettiği zengin çok menfaatli bir kimseye işaret eder. incir yediğini gören kimsenin nesli çok olur. Bazı tabirciler incir, sahibinin, zahmetsiz ve mesakkatsiz erisecegi ucuzluk ve bolluğa işaret eder. incirden cüzi bir şey yemek kolay elde edilen rizikhr. Rüyada yenen veya alinan her incir için rüyayı görenin eline altın ve gümüş geçer. Bazıları da, incir, altındir dediler. incir ağacının meyvesi ve yapraginin, üzüntü ve pismanlik olduğunu söyleyenler de vardır. Bundan dolayı bir kimse incir yediğini veya eline geçtiğini görse, o kimseye gelmiş veya gelecek bir husustan dolayı bir üzüntü ve keder isabet eder. Bazı tabirciler ise, inciri salih kimseler, hayırlı insanlar kolay elde edilen rizik, tam neşe ve bol nimetle tabir etmişlerdir. Mevsiminde siyah incir, hayırdır. Beyaz incir siyahtan daha da hayırlıdır. Mevsimsiz görülen incir, rüya sahibinin kiskançlığına işaret eder. Bazen de incir, yemine, incir siyah ise rüya sahibi yemininde yalancı olur. Bazen de incir, ugursuzluk, sıkıntı ve üzüntüye, yüksek bir yerden alçak bir yere düsmeye işaret eder. Bazen de incir yemek, pişmanlığa işaret eder.

Rüyada incir kısmet demektir. Fakat incirler kurtluysa bu kısmet, dedikoduya ve kıskançlığa sebep olacaktır.Mevsiminde incir yemek, güzel bir rüyadır. mutluluk, evlenmek olarak yorumlanır. Kuru incir, zenginliğin artacağına işaret eder.Rüyada kendisini incir yerken görmek, başınızdan aşk geçeceğine yorumlanır.

Rüyada incir yemek, iyi haberler alacağınızın, zenginliğin ve sağlıklı bir yaşamın işaretidir.

Kısmettir. Eğer incir güzel ise servet büyüktür. Kurtlu ve bozuk incir ise dedikodur. İncir ağacı, önemli, varlıklı kimselerle dostluktur.

Rüyada incir daima kısmettir. Üstü yeşil veya siyahımsı olgun incir yiyen kimse umduğundan çok daha büyük kısmet alır. Fakat incirler kurtluysa bu kısmet, dedikoduya ve kıskançlığa sebep olacaktır.

Rüyada incir daima kısmettir. Üstü yeşil veya siyahımsı olgun incir yiyen kimse umduğundan çok daha büyük kısmet alır. Fakat incirler kurtluysa bu kısmet, dedikoduya ve kıskançlığa sebep olacaktır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir