İhtiyarRüyada ihtiyar bir kimse ile karşılaşıp konuşmak, uzun ömre delalet eder. İhtiyar beyaz sakallı ise, parlak ve mutlu günler göreceğinize, siyah sakallı ise, günlerinizin çok zor geçeceğine, kır sakallı ise bazen kederli ve sıkıntıli, bazen de neşeli ve mutlu günler geçirerek ömür süreceğinize delalet eder. Ihtiyar bir kimse ile el sikismak veya ihtiyarın elini öpmek, mutlu bir aile hayatiniz olduğuna delildir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ihtiyar ve çok yaşlı birisini görmek, uzun ömre işaret eder.

Rüyada kendini yaşlanmış görmek, ömrün uzun olacağına yorumlanır.

Hayırlı bir haberdir. İhtiyar erkek ise parayla, kadın ise sevgi ile ilgilidir.

Rüyasında bir ihtiyar, yani iyice yaşlanmış birini gören kimse hayırlı bir haber alır. İhtiyar erkekse haber parayla ilgilidir. Yaşlı olan kadınsa haber sevgiyle ilgili olabilir. İhtiyar birinin elinden bir şey almak yaklaşan bir mutluluktur. Rüyasında ihtiyarlığını gören kimsenin çok uzun ömürlü olacağı söylenir.

Rüyasında bir ihtiyar, yani iyice yaşlanmış birini gören kimse hayırlı bir haber alır. İhtiyar erkekse haber parayla ilgilidir. Yaşlı olan kadınsa haber sevgiyle ilgili olabilir. İhtiyar birinin elinden bir şey almak yaklaşan bir mutluluktur.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.