Hava

Bu Tabiri Paylas...Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Ayakları yerden kesik vaziyette havada dikilmek geçici olarak şeref ve makam sahibi olmaya, Havada olduğunu görmek yolculuğa, bir işi yapmakta gösterilen kararsızlığa, Havadan yere düşmek iş ve meslekte gerilemeye yahut üzüntüde olanın bundan kurtulmasına, Hava insanın nefsine, büyüklenmeye, Yerle gök arasında, ayakta dikilerek irticalen konuştuğunu görmek şeref ve nimete, havanın açılması sevinç ve mutluluğa, kararması üzüntü ve kedere, gündüzün havanın ansızın kararması orada meyadan gelecek sıkıntılı bir duruma, havanın yavaş yavaş karaması yağmur yağmasına, havaya yükselmek, uçmak yahut bir araçla yukarı çıkmak manevi rütbeye delalet eder.

Hava açık ve güneşliyse; şansınız artacak demektir. Hava parçalı bulutluysa duygusal hayatınızda başarılı olacaksınız. Eğer hava kapalı ve iç karartıcıysa, şanssızlık ve hastalık peşinizdedir.

Hava açık ve güneşliyse, şansınız artacak; eğer hava kapalı ve iç karartıcıysa, şanssızlık ve hastalık peşinizi bir süre bırakmayacak.

Sağlık, mutluluk, temiz, rahatlık olarak yorumlanır.

Sakin ve güzel bir yaz havası görmek, günlerinizin neşe içinde ve mutlu geçeceğine, bulutlu bir sonbahar havası, sıkıntılı ve hüzünlü günler yasayacağıniza, soğuk ve firtinali bir kış havası ise, çok yorgun ve acılı günler geçireceğinize işarettir. Ken-dinizi havada boslukta görmek işlerinizin bozulacağına, bosluk-tan yere düstüğünüzü görmek, bütün sermayenizi kaybedeceğinize delalet eder. Kendinizi yerle gök arasında hava üzerinde duru-yor görmek, işleriniz hususunda sasirdığınıza ve ne yapacağınızı bilmediğinize delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada havada bulunduğunu gören kimse, şeref ve güç elde eder. Ancak o kimsenin bu hali devam etmez. Eğer bu rüyayı gören kimse yalancı ve kibirli ise onun rüyasi batildir. Rüyada, havada yürildüğünü gören kimse büyük bir şerefe ve helal mala işarettir. Rüyada yerle gök arasında bulunduğunu gören kimsenin, kalben meşgul olmasına ve ne yapacağına bilmemesine işaret eder. Rüyada havadan düstüğünü gören kimse, rütbe, makam ve söhretinden düşer. eğer o kimsenin rütbe, makam ve söhreti yoksa, ümit ettiği seyden ümidini keser ve ondan mahrum olur. Bazı tabirciler, üzüntü ve kederli olan bir kimse, rüyada havadan düşse Allah (C.C.) onu üzüntü ve kederden kurtarır. Rüyada havada oturduğunu gören kimsenin din ve işlerinde kötü yolda ve kibirli olduğu manası çıkar. Rüyada havada ev yaptığını veya çadir kurduğunu yahut bir hayvana bindığını veya bunlara benzer şeyler yaptığını gören kimse, hasta ise veya yaninda bir hasta varsa onun ölümüne işaret eder. Rüyada havada uçmak deniz veya karada yolculuk yapmaga işaret eder. eğer havada kanatla uçarsa, rüya sahibi için en kuvvetli ve çok açık olan şeye işaret eder. Bir kimse yalnız olarak havayı gökyüzü görünmeyecek derecede karanlık görse, amiri ile arasi açilir. Amiri yoksa gözleri kör olur.Bu tabiri beğendiniz mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir