FareFesatçı bir kadına veya hırsıza, korkak ve aşağılık kimseye, Evde dolaşan çok fare rızka, ucuzluk ve bolluğa, Fare avlamak kötü huylu bir kadınla ilişki kurmaya, Farenin kediyle sıkı fıfkı ve dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Fare deliği bidat işşlemeye, insanı istikametten alıkoyan görüş ve düşüncelere reğbet etmeye delalet eder.

Fare gizli bir düşmana işaret eder. Ölü fare, rüya sahibinin çok haşin ve hain bir düşmanı olduğuna bütün hareketlerini takip ederek ilk fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işarettir.

Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. Fare rüyalarıayınızamanda sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işarettir. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdığını gören zarara uğrar.Fare bilmedığınız çok kötü bir düşman demektir. Bu düşman bütün hareketlerinizi takip ederek sizi alt etmek için fırsat kolluyor demektir.

Aile ve iş hayatınızda bir takım sorunlar yaşayacaksınız. Rüyada fare görmek, düşmanlara ve sahte arkadaşlara sahip olduğunuz anlamına da gelir.

Genelde sağlıkla ilgilidir. İşte başarısızlık, zarardır. Fare gören kimsenin temizliğine çok dikkat etmesi gerekir.

Rüyada fare görmek, içi de disi da çirkin bir kadınla tabir olunur. eğer görülen farenin rengi, fare renginde değilse, kadına değil, içi ve disi çirkin bir erkeğe delalet eder. Bir kapan ile fare tuttugunu gören, hile ile bir kadını kandirip onunla evlenir. Farelerin zararli bir şey yaptıklarını görmek, hem ömrünün hem malının eksileceğine delildir. Kirmanîye göre; rüyasında burnundan fare çıktığını göre-nin ahlaksiz bir kızı olur. Bir rivayete göre, akrabasindan bir ka-din kötü yola düşer, boğazindan bir fare çıkardığını görenin, ahlaksiz bir çocuğu olur. Rüyada kuyrugu kopmus veya kesilmis bir fare ahlaksiz bir kadına işarettir. Fare, düşmanla da yorumla-nir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen fare, fesadçi bir kadına işaret eder. Çok fare, rızka işaret eder. Rüyada evinde farelerin oynastiğini gören kimsenin rızkı çok olur. Bir kimse fareyi yerinden çıktığını görse o yerde nimet ve bereket az olur. Farelerin, evinde oynadığını gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluğa erişir. Bir kimse gündüz uyKuşunda farenin durmadan gezindığını görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna işaret eder. Bir kimsenin rüyada bir farenin bir şeyi deldığını görmesi, ev soyan bir hirsiza işaret eder. Bir kimse kendisini fare avladığını veya ona sahip olduğunu görse, yine içi bozuk bir kadına işaret eder. Bazı tabirciler, fareler, ev halkı ve çoluk çocuktur, dediler. Fareye ok veya tas attığını gören kimse, kötü bir kadının giybetini yapar veya kötü bir şey hakkında onunla muhabbette bulunur. Bir fareyi avladığını gören kimse, bir kadına hile eder veya onunla bir yerde yatar. Bir kimse rüyada harap bir yerde veya bir kuyuda beyaz ve siyah olmak üzere çokça fare görmesi, o kimsenin ömrünün noksanlığına işaret eder. Bir kimse evinde birçok farelerin olduğunu görse, o kimsenin evine kendilerinde asla hayır olmayan kadınların girmesine işaret eder. Bir kimse kendi elbisesinde veya Yatağında bir fare görse, işlerine kansan hayırsız bir kadına işaret eder. Bir kimse bir fare derisine rastladığını görse, o kimseye kötü bir kadından eline az bir mal geçer.

Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. Fare rüyaları sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işarettir. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdığını gören zarara uğrar.

Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. Fare rüyaları sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işarettir. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdığını gören zarara uğrar.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir