EvrakGenç bir erkeğin rüyada, senet veya evrak imzalaması; derin bir üzüntüye veya lüzumsuz yere mektup yazmasına, büro şefi veya amir bulunan bir kimsenin bu rüyayı görmesi güvenilmeyen bir memur olduğuna, bir eve taşınmaya ve bu evden memnun olmayacağına; senet veya evrak lekeli ise, bir tuzak hazırlandığına işarettir.

Genç bir erkeğin rüyada, evrak imzalaması; hüzne veya boş yere mektup yazmasına yorulur. Rüyayı göre şef veya amir ise rüyayı görenin güvenilmeyen bir memur olduğuna işarettir. Evrak lekeli ise, bir tuzak hazırlandığının haberidir.

Rüyada evrak görmek, üzüntü ile tabir olunur. Rüyada bazı evraki inceledığını veya dosyaladığını görmek, bazı hükümet işleri için belgeler hazirlamak zorunda olduğuna, bazı evraki imzaladığını görmek, hükümetteki işlerinin kolaylıkla sonuçlanacağına delalet eder. Rüyasında bir büronun sefi veya müdürü olduğunu ve kendisine getirilen bazı evraki inceledığını görmek, mahkemede veya hükümetteki işlerinin iyi şekilde sonuçlanacağına delalet eder. Salimîye göre; rüyada kendisini evrak arasında onları incelerken görmek işlerinin içinden çikilmaz derecede karışık olduğuna, bir evraki imza ettiğini görmek, eğer bir dairede memur ise, orada daha üst bir makama geçeceğine, eğer ticaret yapiyorsa, karli bir anlasmaya imza koyacağına, eğer halktan biri ise, devlet dairesindeki bir işinin tamamlanacağına delalet eder.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir