Erkek ÇocukBakınız; Çocuk.

Rüyada erkek bir çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir.

Rüyada erkek bir çocuk görmek, çevrenizde güvenebileceğiniz dostlara sahip olduğunuzu ve çevrenizde saygı göreceğinize yorulur.

Rüyada erkek çocuk görmek “A, müjde, dedi, işte bir civan.i” mealindeki ayetin işaret ettiğine göre, müjdeye işarettir. Rüyada bir oglan dogurduğunu gören kimse, üzüntü ve kedere düşer veya hastalığa yakalanır. Rüyada küçük bir oglan çocuğunu sırtına yüklendığını gören kimse, üzüntü ve kedere düşer. Hamile olan bir kadın rüyada bir erkek çocuk dogurduğunu görse, o kadın kizla müjdelenir. Kiz dogurduğunu görse, oglan çocuğu ile müjdelenir. Bazı tabirciler de erkek bir çocuğu olur demişlerdir. Rüyada bulug çagma ermis çocuğu görmek, izzet ve kuvvete işarettir. Kuran okumayı önceden bilen bir kimsenin rüyada okula giden bir çocuğu olduğunu görmesi, günahından tövbe etmesine işarettir. Bazı tabirciler, rüyada evlenmeksizin küçük bir çocuğu olduğunu gören kimsenin, dünyada erisecegi ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve izzete işarettir. Küçük çocuklar, küçük ve basit üzüntülere işarettir. Kucaginda bağinp çagiran bir çocuğun bulunduğunu gören kimsenin, ud çalacağına işarettir. Bazı tabirciler, oğlan çocukları görmek, mal, hanım ve birbiri ardınca çıkacak çok hayra işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir