Eldiven

Bu Tabiri Paylas...Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Rüyada eldiven giydığını gören şahsın seçkin bir takım şahsiyetlerin çevrelerinde daima mümtaz bir yer işgal edeceğine işarettir; rüyada yeni bir eldiveni ilk defa giymek, o şahsın ücreti hayli yüksek yeni bir işin başına getirileceğine alamettir; rüyada yırtık veya kirli eldiven görmek, pek hayra alamet sayılmaz ve yine rüyada başkasına ait eldivenleri almak, yerde bulmak veya eldiveni yanlış ele giymek de iyiye alamet değildir.

Rüyada eldiven giydığını gören kişi kendine seçkin ortamlarda yer bulur demektir. Rüyada yeni bir eldiveni ilk defa giymek, maaşı yüksek bir işin yöneticisi olacağını bildirir. Yırtık veya kirli eldiven görmek, pek iyiye yorulmaz. Başkasına ait eldivenleri almak da pek hayırlı değildir. Eldiveninizi kaybettiğinizi görürseniz, sevdikleriniz sizi terk edecek demektir. Yeni eldivenler, zor günlerden sonra feraha kavuşmak.demektir.

Yeni eldivenler, sıkıntılı günlerden sonra işde başarılı olacağınız anlamına gelir. Eski eldivenler ihanete uğrayacağınızın işaretidir.

Sıkıntıdır. Ama rengine ve temizliğine göre iyiye de yorulabilir.

Rüyada eldiven yenilikle yorumlanır. Rüyasında eldiven giydığını gören, yeni kimselerle tanisir ve yeni arka-daslar edinir. Eldivenini elinden çıkarip cebine koyduğunu gör-mek, bir an için üzüntüsünü bir tarafa birakarak eglenmek istediğine işarettir. Eldiveninin tekini kaybettiğini, görmek, esiyle arasında küçük bir kavganin yapilacağına, ikişini birden kaybetti-gini görmek, esinden veya arkadaşlarından ayrılacağına delalet eder. Nablusiye göre; Rüyada eldiven görmek sir saklamaya yo-rumlanir. Rüyada eldiven giydiğinizi görmek, bir sırrı sakladığınıza, eldiveni çıkarmak size söylenen bir sırrı açıkladığınıza isa-rettir. Eldivenli bir eli siktiğinizi görmek, başkasının bir derdini dinleyip ona çare aradığınıza, sizin eldivenli elinizi sikan bir kişiyi görmek, bu rüyanın aksine delalet eder. Bir dükkandan bir çift el-diven satın aldığınızı görmek,kötü bir durumla karsilasacaginiza, yolda bir tek eldiven bulduğunuzu görmek, bir sehadet için mahkemeye çağrılacağınıza, eldiveninizi kaybettiğinizi görmek, bir davaniz varsa kazanacağınıza veya bataktaki bir malınızı kurtaracaginiza delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada eldiven giymek mümtaz sahsiyetler arasında mühim bir yer edineceğine işarettir.

Eldiveninizi kaybettiğinizi görürseniz, sevdikleriniz tarafından terk edileceksiniz. Yeni eldivenler, sıkıntılı günlerden sonra huzura kavuşacağınız anlamındadır.

Eldiveninizi kaybettiğinizi görürseniz, sevdikleriniz tarafından terk edileceksiniz. Yeni eldivenler, sıkıntılı günlerden sonra huzura kavuşacağınız anlamındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir