ÇuvalGizli olanı açığa vurmamaya, sır saklamaya; bekçiye, Çuvaldan bir şey çıkması ihanete, Çuval yapan yuhut satan kimse, iyisi ve kötüsü ile halkın iyi tanıdığı insanlara, Elde çuval birini görmek eşin hamile kalmasına, kız doğurmasına; böyle durumlar yoksaa yolculuğa delalet eder.

Boş çuval görmek evinizde bereketsizlik ve uğursuzluk olduğunu ve bu yüzden sıkıntı çektiğinizi, doğru ve iyi şeyler yaparak bunun tekrar düzelebileceğini belirtir. Dolu çuval ise bereketi gösterir .

Dolu çuval ise bereketi gösterir. Kaybettiğinizi sandığınız değerli bir eşya yı bulacak ve mutlu olacaksınız.Çuvalı boş görmek hanede bereket olmadığını ve bir uğursuzluk bulunduğunu belirtir.

Kaybettiğinizi sandığınız değerli bir nesneyi bulacak, çok mutlu olacaksınız.

Yepyeni bir yerden gelecek kısmettir. Çuvalın içi boşsa, kişinin isteklerini gerçekleştirmek için çok çalışması gerektiğini belirtir.

Rüyada çuval görmek ugursuzlukla yorumlanır. Rüyanızda dolu bir çuval görmek, hayırsız kişiler tarafından idare edildiğinize, boş bir çuval görmek, işlerinizde ve evinizde bereketsizlige, bir çuvali sirtlayıp eve getirdiğinizı görmek, kismet ve bolluğa, evinizden bir dolu çuvalla çıktığınızı görmek, başka bir kişiye yardım edeceğinize delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada çuval, gizli olan şeyin bekçisidir. Çuvaldan bir şey çıktığını görürse. o kimse sim ifşa ve izhar eder. Çuval görmek, yolculuğa, gizli olan şeyi muhafazaya, ese işarettir.

Kaybettiğinizi sandığınız değerli bir nesneyi bulacak, çok mutlu olacaksınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir