ÇöplükÇöplük, muhtelif yönlerden gelecek olan dünyalığa delalete eder. Çöplüğe malik olduğunu, evinin çöple dolduğunu yahut çöplükte bulunduğunu gören bekar ise evlenir, yoksulsa miras yahut mala kavuşur; üzüntüde olan bundan kurtulur. Çöplük, herkes için değiişik yönlerden gelecek hayır ve iyiliğe, Çöplükte çıplak olarak bulunmak, kişinin durumunda meydana gelecek üzücü durumlara delalet eder. Çöp, bulunduğu yer için dünyalıktır. (Ayrıca Bakınız; Çöp, Toz.)

Sorundur, beklenmedik sorundur.

Rüyada çöplük görmek, mala işarettir. Bir kimse çöplükte olduğunu görse veya çöplüğü satın alsa yahut miras olarak eline geçse ya da evini içinde oturulmayacak derecede pislik içinde görse ve o kimse de hasta veya öleceginden korkuyorsa kurtulur. Yahut da dünya malını toplamaya başlar. eğer bu rüyayı gören fakirse, zengin olur veya bir mirasa kavuşur. eğer bekarsa, evlenir. Sayet bunların hiç biri onda yoksa o çöplük onun han ve dükkanina işarettir. eğer o kimse hakimlige ehilse, hakim olur. Bazan çöplük, hakim için emin bir sahsin evine işarettir. Çöplük üzerinde çıplak olduğunu gören kimse memur ise, vazifesinden alınır hasta ise, ölür zengin ise fakirlesir.

Çöplük, muhtelif yönlerden gelecek olan dünyalığa delalete eder. Çöplüğe malik olduğunu, evinin çöple dolduğunu yahut çöplükte bulunduğunu gören bekar ise evlenir, yoksulsa miras yahut mala kavuşur; üzüntüde olan bundan kurtulur. Çöplük, herkes için değiişik yönlerden gelecek hayır ve iyiliğe, Çöplükte çıplak olarak bulunmak, kişinin durumunda meydana gelecek üzücü durumlara delalet eder. Çöp, bulunduğu yer için dünyalıktır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir