ÇöpçüYoksul için hayra, zengin için dağınıklığa, Çöpçü bazen insanların günahtan arınmasına vesile olan kişi yahut onun yapacağı tövbeye delalet eder.

Rüyada çöpçü olmak genç bir erkek için işinde yükselmeye, ortayaş bir erkek için işlerin bir süre kötü gideceğine işarettir. Bekar bir kadın için zengin ama iyi olmayan biri ile evlenebileceğine, evli bir kadın için evlilik dışı kötü bir ilişkiye girebileceğine işarettir .

Rüyada çöpçü olduğunu görmek genç bir erkek için iş yaşamında yükselmeye, orta yaş bir erkek için iş yaşamında biraz sıkıntı olacağının işaretidir. Evli bir kadın için gayrı meşru ilişkiye yorulur.Bekar bir kadın için varlıklı biriyle mutsuz bir evlilik anlamındadır.

Rüyasında çöpçü gören kimse en ummadığı anda sıkıntılarından sıyrılır.

Çöpçü görmek hayırlıdır. Rüyasında çöpçü olup evlerden veya sokaklardan çöp topladığını gören, büyük bir mev-kie ulaşır veya evlatlarından hayır görür. Bir çöplükte çöpleri seçerek bir çuvala doldurduğunu görmek, mesleğinde daha bilgili bir kişi olmak için, bir meslek kursuna devam ettiğine delildir. Bir çöp kamyonunu kullandığını gören, bir meslek kursunda ögretmenlik, veya bulunduğu işte amir, müdür, ustabasi mevkilerine geçer. Çöpler arasında kıymetli bir şey aradığını görmek, amirlerinin kendisinden veya yaptığı işinden memnun olduklarına isa- Bir başka rivayete göre de: Rüyada çöpçüyü görmek, fakir için hayırdır. Zenginler için bu rüya iyi değildir. Bazen de çöpçüyü görmek, rüya sahibinin hanim veya hizmetçisinin gebeli ğine veya zenginliğine ya da sermayenin çogalmasina işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir