ÇingeneBu rüyayı gören genç bir erkekse, beklenmedik bir seyahate, orta yaşta bir kimse ise para kaybına işarettir . Bekar bir kadın için bu rüya mutlu bir evliliğe, evli bir kadın ise gizli bir şeyler öğreneceğine işarettir .

Rüyayı gören orta yaşlı biri ise para kaybına işaret eder . Bekar bir kadın için bu rüya güzel bir evliliğe yorumlanır. Evli bir kadın için ise gizli sırlar öğreneceğine işarettir. Bu rüyayı gören genç bir erkekse, planda olmayan bir yolculuğa çıkacak demektir.

Rüyada çingene görmek tatsız bir dedikodu ve hatta iftiradır.

Çingene görmek eğlence ve gezi ile yorumlanır. Rüyasında bir çingene çergişinde bulunduğunuzu görmeniz, genç iseniz yakında bir gönül macerasi geçireceğinize, orta yaşlı seniz bir küçük geziye çıkacağınıza, yaşlı bir kimse iseniz evinizde ibadetle meşgul olacağınıza delalet eder; Dul bir kadının veya evlenmemis bir erkeğin rüyasında bir çingene görüp konuşmasi veya ona fal açtirdığını görmesi, çingenenin rüyada kendisine söylediği falin aynen çıkacağına veya hiç beklemedikleri bir tesadüf sonucu birisini severek evleneceklerine yorumlanır. Ibn-i Kesire göre : Rüyada çingene görmek havailikle yo-rumlanir. Rüyasında bir çingene karisindan lavanta çiçeği aldığını görmek, esinin bastan çıktığına, çingene kizini öptüğünü gör-mek, tanıdığı biri tarafından kiskanildiğına, bir çingene kizini oy-nattiğini görmek, biri tarafından bastan çıkarilmaya çalışıldığına delalet eder. Bir çingene ile evlendığını görmek, sevdiklerinden ayrılacağına, çingene kadıninin kendisini öptüğünü görmek eğer ayrı ise, esinin veya sevdığının yakında evine döneceğine işaret-tir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada çingene görmek, seyahata çıkmaya işarettir. Bu rüya, bekar kadınlar için evlenmeye, evli yahut isde çalışan kadınlar için, sirlarınin açığa çıkmasına işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir