ÇiftlikEkim yapılan çiftlik verimli iş ve sanata, çalışmakla ulaşılacak rahatlığa, Çiftlik rızık ve geçime, uygun hanıma, sabırlı kocaya, Çiftlik bazen gaflete, ilim öğrenmeden cahilce yaşamaya, Çiftlik evi kafa ve gönül rahatlığına, yalnızlığı tercin eden insaana; insanlara yük olmayan ve onlarla arasına mesafe koyan kimseye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Tarla.)

Elinize para geçecek demektir.Bolluğun ve bereketin işaretidir.

Elinize para geçecek demektir.Bolluğun ve bereketin işaretidir.

Çiftlik, bolluğun ve bereketin işaretidir. Rüyada çiftlik gördüyseniz, elinize para geçecek demektir.

Rüyada çiftlik, başarılı çalışmanın sonucu gelecek büyük kısmet olarak yorumlanır. Çiftlik bakımlıysa kişi alacağı kısmete sevinir.

Rüyada çiftlik görmek evlenmekle yorumlanır. Rüyasında bir çiftlikte olduğunu ve hayvanlara baktığını görmek, bekar ise yakında evleneceğine, evli ise çocuğu olacağına işarettir. Bir çiftçi ile konuştuğunu görmek, önemli bir işini çözmek için birisinden fikir alacağına, bir çiftlikte harman yerinde olduğunu gör-mek, çocuklarınin mürüvvetini göreceğine, çiftlikte ekin ektiğini görmek, para kazanmak için bir yatirim yapacağına , çiftlikte bir ata bindığını görmek, siddetle istediği bir arzusunun yerine geleceğine delalet eder. Bazı tabircilere göre: Çiftlik görmek, dünya nimetleri ile yo-rumlanir. Rüyanızda bir çiftlikte olduğunuzu ve atla çiftlik bina-larıni dolaştığınızı görmek, yapmayı tasarladığınız önemli bir iş için incelemelerde bulunacaginiza işarettir. Bir çiftlik binasinda çiftlik kahyasi ile konuştuğunuzu görmek, isinize bir yardımci al-mayi düsündüğünüze veya evinize bir hizmetçi almak istediğinize yorumlanır. Bir çiftlikte traktör, saban ve benzeri ziraat işinde kullanilan alet ve araçlar görmek, iş yerinize veya evinize buzdola-bi, çamasir veya bulasik makinesi gibi ev araçlari almak istediği-nize işarettir. Bir çiftlikte harman yerinde Buğday demetlerinin harman edildığını görmek, bu yil kazancının bol ve bereketli olacağına de-lildir. Ürünlerin çuvallarla ambarlara taşındığını görmek, memur veya işçi ise ücretinin artacağına, tüccarsa kazancının fazlalasa-cağına delalet eder. Bir çiftlik almak için sahibi ile pazarlik yaptığınızı görmeniz işinizi büyüteceğinize, memur iseniz terfi edeceğinize, Ögrenci iseniz sinifinizi geçeceğinize veya mezun olacağınıza ve kadın iseniz çocuğunuz olacağına, bekarsaniz evleneceğiniz yorumlanır.

Ekim yapılan çiftlik verimli iş ve sanata, çalışmakla ulaşılacak rahatlığa, Çiftlik rızık ve geçime, uygun hanıma, sabırlı kocaya, Çiftlik bazen gaflete, ilim öğrenmeden cahilce yaşamaya, Çiftlik evi kafa ve gönül rahatlığına, yalnızlığı tercin eden insaana; insanlara yük olmayan ve onlarla arasına mesafe koyan kimseye delalet eder.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir