CerrahAmeliyata ihtiyacı olan kimsenin cerrah görmesi sağlığına kavuşmasına, üzüntü ve kederden kurtulmaya; Sağlıklı birinin yanına cerreh girdığını görmesi, kan aldırması gerektiğine delalet eder.

Dertlerinizden sıyrılacaksınız demektir.Cerrah sizi tedavi ediyorsa iyi bir insanla tanışacağınıza ve bu insandan çok büyük destek göreceğinize işarettir.

Dertlerinizden sıyrılacaksınız demektir.Cerrah sizi tedavi ediyorsa iyi bir insanla tanışacağınıza ve bu insandan çok büyük destek göreceğinize işarettir.

Rüyada cerrah görmek darginlikla yorumlanır. Rüyasında kendisini cerrah olarak görüp bir kişiyi ameliyat ettiğini görmek, bir arkadaşinin gönlünü kirdiğına; kendisine bir cerrahin ameliyat yaptığını görmek de bu rüyanın aksine yorumlanır. Rüyada bir yarasi olup da ameliyat için cerrah aradığını gör-mek, hiç kimse tarafından sevilmediğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Ameliyata ihtiyaci olan bir kimsenin cerrah görmesi ve cerrahin yanina girmesi, o kimsenin hastalığından afiyet bulmasina, üzüntü, keder ve sıkıntılardan kurtulmasına işarettir. Rüyada cerrahin, cerraha ihtiyaci olmayanin yanina girmesi, o kimsenin kan almaya ihtiyaci olmasına işarettir. Rüyada cerrah, insanın sağlam olan azalarınin etini parçalayan ve kanini akitan kimseye işarettir.

Ameliyata ihtiyacı olan kimsenin cerrah görmesi sağlığına kavuşmasına, üzüntü ve kederden kurtulmaya; Sağlıklı birinin yanına cerreh girdığını görmesi, kan aldırması gerektiğine delalet eder.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir