ÇelikRüyada çelik eşya lar görmek iyiye yorulur. Çelik cesurluk, atılganlık ve kendine güven olarak yorumlanır. Parlak çelik görmek iç huzurunuzun olduğunu ve sağlığınızın iyi olduğunu anlatır.

Rüyada çelik eşya lar görmek iyiye yorulur. Çelik cesurluk, atılganlık ve kendine güven olarak yorumlanır. Parlak çelik görmek iç huzurunuzun olduğunu ve sağlığınızın iyi olduğunu anlatır.

Çelikten yapılmış eşya lar cesaret, atılganlık, güven olarak yorumlanır. Ayrıca çelik, sadık dost anlamına da gelir.

Çelik görmek, kuvvete delalet eder. Bu çelik, sev-medigi ve kendisine düşmanlığıyla taninmis birininse, düşmanının kuvvet bulacağına delildir. Çelik kendi elinde ise, rüya sahibi kuvvetlenecek demektir. Çelik, demirin halisi olduğu için rüyada demir veya çelik gör-mek ayni şekilde tabir olunur. Ibni Sirine demir ve çeligin tabiri için soruldugunda, “işlen-mis demirin hizmete, işlenmemisi ise, uzun ömre delalet eder” cevabini vermistir. Rüyasında demir madeni kazdiğını veya ocaktan demir çıkardığını gören, zahmete katlanir. Demir erittiğini gö-ren, halkın aleyhinde kötü sözler söyler. Rüyasında bir yerde top-luca demir bulan kimse, dünya malından bir çok şeyler elde eder. Elinde bir demir olduğunu ve bunun yumusadığını gören, geniş ve bereketli bir rızka sahip olur. Demir dövdüğünü gören, ise yarar bir alet yapar. Bir başka rivayete göre de: Çelik görmek, kuvvete işarettir.

Rüyada çelikten yapılmış eşya lar görmek iyidir. Çelik cesaret, atılganlık, güven olarak yorumlanır. Parlak çelik iç huzuru ve sağlığı temsil eder.

Rüyada çelikten yapılmış eşya lar görmek iyidir. Çelik cesaret, atılganlık, güven olarak yorumlanır. Parlak çelik iç huzuru ve sağlığı temsil eder.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir