ÇayırKendiliğinden yetişen yeşil otların kapladığı çayırlık din ve dünya güzelliğine, Çayırda oturmak yahut onu seyretmek yoksul için zenginliğe, zengin için bereketli kazanca, Çayır otlarını büyük çuvallarla bir yere taşımak yahut çayırdan çayıra geçtiğini ggörmek dünyalık yığmaya ve dünyalık kazanmak için her ise yeltenmeye, aşırı hırsa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Çimen.)

İşinizdeki gelişmelerin sizi mutlu edeceği ve bu durumun sizi etrafınız için mutluluk verici bir kişi haline getireceğine işarettir .

İş yaşamınızdaki olaylar sizi mutlu edecek ve bu durum sizin çevrenize mutluluk veren biri yapacak demektir. Bir çayırdan başka bir çayıra atlamak bir kimsenin dünya nimetlerine olan aşırı isteğine ve kazanç için durmadan çabalayacağına işarettir.Kurumuş çayır hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamındadır. Çayır toplamak zengin olmaya işarettir.

Rüyada yemyeşil çayırlar görmek, sıkıntıların, sorunların sona ereceğine, güzel, bolluklu, kısmetli günleri müjdeler.

Rüyada çayir görmek Cenabi Hakkin (C.C.) lütfuna yorumlanır. Rüyasında bir çayırlıkta gezindığını görmek ibadetlerinin kabul edildiğine ve cennetle müjdelendiğine, çayirda uzanip yattığını görmek, yetim ve kimsesizlere yardım etmeye, ça-yirda kuzu otlattiğini görmek, hayır ve iyilikte bulunacağına, ça-yirda sarkilar okuyarak gezindığını görmek, ibadetinize devam etmeniz gerektiğine delalet eder. Çayir görmek, yeni bir hayattir. Rüyada çayirların içinden geçmek, işinizde başarılı olacağınıza ve yapacağınız her işi severek ve isteyerek yapacağınıza delildir. Bir çayirin ortasinda uzanip yat-mak ve sarki söylemek, hayatı yasamayi çok sevdiğinize delalet eder. Çayirda koşup kendi kendinize sarkilar söylediğinizı gör-mek, birtakim düsüncelerinizi uygulayıp etrafınızdaki insanların mutluluğuna çalisacaginiza ve onların takdirini kazanmak istediğinize yorumlanır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir