ÇayÇay içmek sıhhate, çay ikramı misafire, Çayı tarlasında yeşil görmek sevince, Kullanıma hazır kuru çay rızka delalet eder.

Rüyada çay içmek iş ve aşk hayatınızda başarıya alamettir. Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza işarettir. Çayı devirip dökmek bir takım planlarınızın gerçekleşmiyeceğini belirtir .

Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza yorumlanır. Başkalarına çay ikram etmek o insanın çevresinin genişleyeceğini belirtir. Rüyasında çay içen kimse, iş ve toplum yaşamında başarılı olur demektir. Pakette çay görmek yeni hayaller ve beklentiler olduğunu anlatır. Çayı devirip dökmek bazı planlarınızın sonuca ulaşmayacağını işaret eder.

Rüyada çay içmek, beklenmedik sorunlarla karşılaşacağınızın işaretidir.

Rüyada içilen çay, iş yaşamında ve toplum yaşamında da başarı anlamına gelir.

Rüyada çay içtiğini görmek iyiye yorumlanır. Bir kahvehanede arkadaşlariyla birlikte çay içtiğini gören, işinde ve hayatinda mutlu bir ömür sürer. Evinde misafirlerine çay ikram ettiğini veya böyle bir yerde kendisine ikram edilen çayi içtiğini görmek, herkes tarafından saygı gören bir kişi olduğuna ve bütün tanidiklari tarafından sevildiğine delalet eder. Bir dükkandan paketle çay satın aldığını görmek, uzak bir akrabasinin gönderdigi kıymetli bir hediyeyi alacağına, veya bir büyük adamdan menfaat göreceğine işarettir. Eline aldığı bir çay fincanini veya bardagini kaza ile üzerine döktüğünü görmek, yap-mak istediği önemli bir işi yapamayacağına, bunun için büyük bir engelle karşılaşacağına delalet eder. Rüyada çay görmek iyiye yorumlanır. Rüyada çay görmek, iş ve duygusal hayatınızda iyi yolda olduğunuza işarettir. Bir misafir-likte veya kahvede size çay ikram edildığını görmek, yeni bir iş ve-ya memuriyet veya büyük bir kismete ulaşacaginiza delalet eder. Çay bardaginizi kasikla karistirdığınız halde sekersiz olduğunu fark ettiğinizi görmek, yapacağınız her hangi bir işte size en-gel olacak birilerinin bulunduğuna, limonlu çay içtiğinizi görmek, bir kişiden yardım göreceğinize işarettir. Bazılarına göre rüyada çay içmek, zevke, neşeye ve keyfe isa-rettir. Billur bir kadehte berrak çay içmek hayır ve menfaate delalet eder. Bir rivayete göre iyi bir esten hayırlı bir evlada delil-dir. Çay bulanik ve çok koyu renkte olursa keder ve akintidir. Ça-yin çok sıcak olması hastalığa, sekersiz olması kedere, toprak ça-nakta çay içmek, rızkta darlığa, adi bir kapta çay içmek fakirliğe delalet eder.

Rüyasında çay içen kimse, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklentidir.

Rüyasında çay içen kimse, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklentidir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir