ÇatalBir iş için gerekli olan sebebe sarılmaya, İki çatalı yan yana görmek evlenmeye yahut iki dargının barışmasına delalet eder.

Evinizde sakinlik ve huzurun yerleşeceğine işarettir.

Evde sakinlik ve rahatlığın işarettir. Kırık çatal, uğraştığınız konularda başarısızlığa uğrayacaksınız demektir. Çatal kullanmak çevrenizde size tuzak hazırlayan birilerinin var olduğunun belirtilmesidir. Sevgililer arasında geçimsizliğe de yorumlanır. Çatal almak yaptığınız bir işte hiç beklemedığınız bir şekilde yanılacağınızı anlatır.

Etrafınızda kuyunuzu kazmaya çalışan düşmanlarınız var.

Maddi konularda başarı anlamına gelir. Kişinin kısmetinin açılacağına işaret eder.

Rüyada çatal görmek rızktir; çatal kullanarak yemek yediğini gören, mutlu bir ev hayatı sürer, esinden ve çocuklarından saygı görür, sağlıklı yasar uzun ömürlü olur. Elinde çatal olduğunu ve önünde yemek bulunmadığını görmek,parası olduğu halde hangi işi yapacağına tereddüt ettiğine;çatalla yemek yediğini görmek, yaptığı işten dolayı hayır göreceğine; elindeki çatali yemek yemesi için arkadaşina verdiğini gör-mek, isine bir ortak alacağına veya evine bir hizmetçi bulacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada çatal görmek riziktir.

Etrafınızda kuyunuzu kazmaya çalışanlar var. Sevgililer arasında anlaşmazlığa da işarettir.

Etrafınızda kuyunuzu kazmaya çalışanlar var. Sevgililer arasında anlaşmazlığa da işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir