ÇardakÇardak – özellikle asma çardağı olursa- hizmette Kuşur etmeyen, zengin ve güzel kadınla tabir edilir. Çardak bekar için evlenmeye, evli için çocuğa, yoksul için zenginliğe, bir şeyden korkan için bundan kurtulmaya delalet eder.

Kişinin güvende olacağına ve korunacağına işaret eder. Çardağın çökmesi ve yıkılması iyi sayılmaz.

Çardak görmek yeni bir yuva ile yorumlanır. Rüyasında bir çardakta oturduğunu görmek, kafasinda bazı planlar yaparak ev sahibi olması veya bir iş kurarak para kazanmasi için yapması gerekli bir şeyi düsündügüne; kendisinin bir yeni çardak kurmaya çalıştığını görmek, ev sahibi olacağına; çardakta kahve, çay gibi bir şey içtiğini ve istirahat ettiğini görmek, yakında arzularına kavuşacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada, çardak görmek korkudan emin olmaya işarettir. Rüyayı gören bekarsa, evlenir. Evli ise çocuğu olur. Çardak, önder ve dindar güzel bir kadına işarettir. eğer çardagi uzaktan görse, yükseklik, sevinç ve ululuga işarettir. Gördügü çardak çamur ve topraktan yapilmissa, sevinç içinde yükseklik ve dindir. tki veya daha fazla çardagi ve kendisinin de orada olduğunu gören kimse, korktugu seyden emin olur. eğer hanımını, evi üzerine yaptığı çardaktan memnun kaldığını görse, bu durumda o çardak rüya sahibinin dünyaliginin artmasına ve yücelmesine işarettir. Rüyada bir çardaga çıktığını gören kimse, korkuda ise korktugu seyden emin olur. Hasta ise, cennete gider. Bunların hiç biri onda yoksa, o kimse şeref ve sevince erer. Bazı tabirciler, fakir olan bir kimse, yeni bir çardak çerişinde olduğunu görse, zengin olur. eğer zenginse, malina zarar ve ziyan erişir. Fakir olan bir kimse, eski bir çardakta olduğunu görse, o kimsenin fakirligi, zengin ise serveti artar.

Çardak – özellikle asma çardağı olursa- hizmette Kuşur etmeyen, zengin ve güzel kadınla tabir edilir. Çardak bekar için evlenmeye, evli için çocuğa, yoksul için zenginliğe, bir şeyden korkan için bundan kurtulmaya delalet eder.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir