ÇantaPara çantası geçim ve dirliğe, Boş para çantası üzüntüden kurtulmaya, Valiz türü çanta yolculuğa, bir yere gönderilecek elçiye ve rızka delalet eder.

Rüyada bir çanta torba veya poşet görmek işlerinizde başarıya işarettir. Eğer bunlar yırtık veya delikse düşünmeden para yatıracağınız bir iş size para kaybettirecektir .

Rüyada bir çanta veya torba görmek işlerinizde başarılı olacağınızı haber verir. Eğer çanta yırtık veya delikse düşünmeden para yatıracağınız bir iş sizi hayal kırıklığına uğratacak ve para kaybettirecek demektir. Açık çanta ise, elde etmek istediğiniz para için çok uğraş emek sarf etmeniz gerekeceğini ve yakın zamanda başarılı olacağının işaretidir.

Kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekecek, fakat yakında sorunların üstesinden gelecek, başarıyı elde edeceksiniz.

İşlerin engelden sonra düzeleceği anlamına gelir. Yırtık çanta ise zarara işaret eder.

Rüyada çanta görmek yakında bir yolculuğa çıkacağınıza delildir. Deri bir çanta görmek, ev içindeki dargınlıkların tatlı bir şekilde sona ereceğine, kumaştan yapılmış bir çanta görmek bazı dedikodular duyup üzüleceğinize, yırtık bir çanta görmek ise, çilginca bir ise hiç düsünmeden para yatiracaginiza işarettir. Çantasina para koyduğunu görmek, banka hesabinin çogalacağına; çantasini kaybettiğini görmek, banka hesabinda parasınin azaldiğına; çantasini kaybettiğini ama bir kaç gün sonra bulduğunu ve sevindığını görmek satisa çıkardığı bir malından yüklü bir para alacağına; elindeki mesin çantasinin birden bire bez çanta haline geldığını görmek, dostları tarafından zarara uğrayacağına; aslinda bez olduğu halde elinde birden bire deri çanta görmek, bu rüyanın aksiyle yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada çanta görmek yolculuğa çikamaya işarettir.

Kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekecek, fakat yakın zamanda sorunların üstesinden gelecek, başarıyı yakalayacaksınız.

Kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekecek, fakat yakın zamanda sorunların üstesinden gelecek, başarıyı yakalayacaksınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir