CanavarBakınız; Kurt.

İyi haber ve gelişmelere işarettir.

yeni olay ve haberlere, duygularınızla yaklaştığınıza yorumlanır. Olaylar karşısında duygusal davranmamalı içgüdülerinizle hareket etmemelisiniz daha mantıklı olmalısınız demektir.

Duygularınız ve içgüdülerinizin sizi kontrol etmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışmanız gerektiğine dikkat çeker.

Rüyada canavar, iyi niyetli ve türlü olanakları olan bir yabancı olarak yorumlanır. ama korku veren, kabus şeklinde bir rüya ise yaşamla ilgili kuruntu ve korkudur.

Rüyada canavar görmek zorlukla yorumlanır. Rüyasında bir canavarin pençesinde olduğunu görmek, düşmanlarınin çok olduğuna ve kendisini her yönüyle sikistirdiklarına işarettir. Bir canavarin kendisini kovaladığını fakat ona yetise-medığını ve kaçıp kurtulduğunu gören düşman şerrinden kurtu-lur. Bir canavarla arkadaş olduğunu ve kendisine bir zararı do-kunmadığını görmek zor bir işinin kolaylıkla başarılacağına delildir. Abdulgani Nablusîye göre; rüyada canavar görmek, hayırlı değildir. Rüyanızda bir canavarin üzerinize saldirarak sizi parçaladığını görmeniz, çok kuvvetli düşmanlarınız olduğuna ve her firsatta sizden kurtulmak için dis bilediklerine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada canavar görmek zorlukla karsilasilacaga işarettir. Rüyasında bir canavarin pencesinde olduğunu görmek, düşmanlarınin çok olduğuna ve kendisini her yönüyle sikistirdiklarına işarettir. Bir canavarin kendisini kovaladığını fakat ona yetisemedığını ve kaçıp kurtulduğunu gören düşman şerrinden kurtulur.

Duygularınızla hareket ettiğinizin işaretidir. Duygularınızın ve içgüdülerinizin sizi yönetmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışın.

Duygularınızla hareket ettiğinizin işaretidir. Duygularınızın ve içgüdülerinizin sizi yönetmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışın.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir