Çam ağacıOrmanda çam ağaçları görmek, kendisinden her mevsim istifade edilen sanat ve gelire, faydalı ilme ve şartlar ne olursa olsun kulluğa devam eden insana, Yerleşim alanında, bağ ve bahçede görülen çam ağacı cimri ve zararsız komşuya, Çam kozalağı kolay eldee edilen rızka, Çamfıstığı ender bulunan ve kıymetli sanatçı yahut sanat eserine, değerli alim ve takva insana delalet eder.

Çam ağacı görülmesi isteklerinin gerçekleşeceği iyi bir döneme girdiği ve sağlık problemi varsa kısa zamanda çözüleceğine ve iyileşeceğine işarettir .

Rüyada çam görmek daima hayra yorulur. Çam ağacı görülmesi muradınıza ereceğiniz iyi bir döneme girildiği ve sağlık sorunları sona erecek demektir. Başarı, mutluluk, kısmet, mutluluk, murat olarak yorumlanır. Yemyeşil ulu bir çam artık mutlu olacağınız zamanın geldığını gösterir.

Rüyada çam ağacı görmek başarı, sevinç, kısmet, mutluluk, murat olarak yorumlanır. Çekilen tüm sıkıntıların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada çam görmek daima hayra yorulur. Başarı, sevinç kısmet, mutluk, murat olarak yorumlanır. Yemyeşil ulu bir çam mutluluk saatinin geldığını haber verir.

Çam ağacı görmek, uzun ömre ve hasmete delalet eder. Bir çam ağacı fidanı dikmek, hayırlı ve iyi işe baslamak, çam fidani koparmak kötü iş yapmak şeklinde tefsir olunur. Çam dalı, uğurdur. Çam ağacına çıkıp oturmak ikbal ve saadet demektir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada çam ağacı görmek, çok söhretli, yüce, asil veya mal ve hayrı az yahut cimri bir adama işarettir. Rüyada çam ağacından bir kapı yaptığını gören kimse, zalim, ahlak ve tabiati kötü bir kimseyi kendisine kapıci yapar. eğer rüyayı gören tacir ise hırsız ve zalim bir kimseyi bekçi tutar.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir