Buzdolabı buzlukDevletin yahut yerel idarelerin hazinesine, Evcimen, itaatkar kadına, Buzdolabındandan içilen soğuk su, meşrubat yahut iç ferahlatan şeyler kadın tarafından gelecek mala delalet eder.

Hatalı hareketleriniz ve yanlış konuşmalarınızla çok sizin için çok önemli bir kişiyi gücendirebilirsiniz. Konuşmadan önce düşünmeniz gerekir.

Hatalı hareketleriniz ve yanlış konuşmalarınızla çok sizin için çok önemli bir kişiyi gücendirebilirsiniz. Konuşmadan önce düşünmeniz gerekir.

Yanlış davranışlarınızla ve yanlış konuşmalarınızla çok sevdığınız bir kişiyi kırabilirsiniz.

İçi aydınlık, yiyecek dolu ise kısmettir. Kapalı, pis, içi boş veya kötü yiyeceklerle dolu buzdolabı ise para sıkıntısı, yokluktur.

Rüyada buzdolabi görmek, çok hizmetkar ve menfaatli, bir hanıma işaret eder. Buzdolabindan su içmek o kadın tarafından mala nail olmaktir. Buzdolabinda meydana gelen değişiklik, o kadında meydana gelecek olan ahlaki bir değişiklik ile tabir edilir.

Yanlış davranışlarınızla ve yanlış konuşmalarınızla çok sevdığınız bir kişiyi kırabilirsiniz. düşünmeden konuşmamaya özen gösterin.

Yanlış davranışlarınızla ve yanlış konuşmalarınızla çok sevdığınız bir kişiyi kırabilirsiniz. düşünmeden konuşmamaya özen gösterin.  1. ben rüyamda süs yada normal balık hatırlamıyorum pek şimdi akvaryumda doğumu geçerleştirdim.2 tane balıgımız olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir