BuzGam ve kedere, ıstırap ve acıya, eş ve doslar arasında meydana gelecek soğukluğa, Sıcak havada suyun içine buz katmak ferahlık ve sevince, Buzun erimesi dargınların barışmasına yahut pek yakında meydana gelecek güzel gelişme ve haberlere delalet eder. (AAyrıca Bakınız; Donmak.)

Rüyada buz görmek, gelecek iyi bir haberle sıkıntılarınızın giderileceğine ve sonrasında hayat şartlarınızın lehinize değişeceğine işarettir.

Rüyada buz görmek, iyi bir haberler duyacağınıza ve bu haberlerle sıkıntılarınızın sona ereceğine sonunda hayat şartlarınızın olumlu bir şekilde değişeceğine işarettir.

Size kötülük yapmak isteyen düşmanlarınız olduğu anlamına gelir. Buz üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, gereksiz risklere atılmamanız gerektiği anlamındadır

Bembeyaz, temiz, parlak buz, insanın unuttuğu veya ümidini kestiği bir kısmettir ve beklenmedik bir anda gelecek demektir.

Rüyada büyük buz parçalari görmek; simdiye kadar içinde bulunduğu kötü bir durumun hiç beklenmeyen bir anda ali-nan bir haberle iyi bir sekle dönüseceğine delildir. Bardakta buz görmek, bir sınavda derece veya mükafat alacağına, erimekte olan bir buz parçasini görmek, değersiz bir iş için boş yere gayret harca-digi anlamina gelir. Bir başka rivayete göre de: Genç bir erkeğin rüyada buz üzerinde kaydığını görmesi, hataya düsmesine işarettir. Böyle bir rüya olgun yastakiler için, hile ve dalavereliden kolaylıkla kurtalmaya, genç kadınlar için ev işlerinde çalışmanin kendilerine daha yarar sağlayacağına ve esiyle mutlu bir hayat yasayacağına ve herkesin sevgisini kazanacağına işaret eder.

Bu rüya fena sayılmaz. Bembeyaz, temiz, parlak buz insanın unuttuğu veya umut kestiği bir kısmettir ve en beklenmedik anda gelecektir. Buzu ele alıp taşıyan avuç dolusu para bulur. Bir yerde kalıplar halindeki buz, yeni bir iş ve kısmet kapısıdır.

Bu rüya fena sayılmaz. Bembeyaz, temiz, parlak buz insanın unuttuğu veya umut kestiği bir kısmettir ve en beklenmedik anda gelecektir. Buzu ele alıp taşıyan avuç dolusu para bulur. Bir yerde kalıplar halindeki buz, yeni bir iş ve kısmet kapısıdır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir