BombaBoş yere para harcayıp sonra bunun sıkıntısı çekmek anlamına gelir. Bombayı patlamış görmek fakirliğe ve işlerin bozulmasına işarettir. El bombası bir sır yüzünden aile içinde kavgalara işarettir. Büyük bir bomba görmek işlerini birinin emri altında yönetmeye habercidir. Bomba satmak zenginlik içinde bir yaşama işarettir. Bir yeri bombalamak saygınlığın artmasına yorumlanır. Bomba satın almak sağlığın hafif şekilde bozulacağına, kutu içinde bomba görmek sıkıntılı günlerin geldığının habercisidir. Bombayı kurcalamak bir tehlikeyle karşı karşıya olmaya yorumlanır.

Boş yere para harcayıp sonra bunun sıkıntısı çekmek anlamına gelir. Bombayı patlamış görmek fakirliğe ve işlerin bozulmasına işarettir. El bombası bir sır yüzünden aile içinde kavgalara işarettir. Büyük bir bomba görmek işlerini birinin emri altında yönetmeye habercidir. Bomba satmak zenginlik içinde bir yaşama işarettir. Bir yeri bombalamak saygınlığın artmasına yorumlanır. Bomba satın almak sağlığın hafif şekilde bozulacağına, kutu içinde bomba görmek sıkıntılı günlerin geldığının habercisidir. Bombayı kurcalamak bir tehlikeyle karşı karşıya olmaya yorumlanır.

Rüyada eline bomba alan kişi, başkaları için zararlıolabilecek bilgilere erişir.

Bomba gizli bir işin açıklanmasi ile yorumlanır. Rüyasında bir bombanin patladığını görmek, eğer kendisine bir;şey olmamis ise, gizledigi bir sirrinin açığa vurulacağına; kendisi yaralanmis ise bu işten zarar göreceğine; kendisinin elindeki bir bombayi patlatmak için bir yere attığını görmek, başkasina ait bir sırrı açıklayacağına; bir meydanda bir bombanin patladığını ve etrafına zarar verdiğini görmek, o yer halkının bir hükümet işinden dolayı zarara ugrayacaklarına yahut kötü bir haber alacaklarına delalet eder.

Rüyada bomba görmek; çok ağır bir borç altına girmeye işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir