BisikletRüyada bir bisiklet görmek veya binmek, çok karışık bir sorunla karşılaşılacağı bir takım yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.

Rüyada bisiklet sıkıntıdan sonra gelen ferahlık anlamındadır. Çok karışık bir sorunla karşılaşılacağı bazı yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.Bisiklete bindığını gören kimse, kendi çabasıyla sorunların üstesinden gelecektir. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.

Yakında çok önemli bir karar almak zorunda kalacaksınız. Bisikletle yokuş yukarı çıkıyorsanız güzel günler sizi bekliyor demektir.

Sıkıntıyı izleyen rahatlıktır.

Rüyasında bisiklet görmek, verdiği kararlar-da daima yanilip zarar ettiğine delalet eder. Bisikletle bir yere git-tiğini görmek, yapacağı herhangi bir işte hayır olmadiğına; üzerinde kendisi olmadığı halde bisikletinin gittiğini görmek, bir ta-kim yalancı insanlarla isbirligi ettiğine; bir bisiklet satın aldığını görmek, sonunda zarar edeceği bir ise girmek istediğine işaret-tir. Bazıları diyor ki: Rüyada bisiklet görmek, o rüyayı görenin güç ve çetrefilli bir konuyla karşı karsiya geleceğine, ve o meselenin de ancak bir sürü hatalar yapildiktan sonra düzelecegi anlamina ge-lir. Bisikletle yoKuş yukari çıkmak, rüyayı görenin evindeki ve iş hayatindaki güçlükleri nihayet yeneceğine işarettir. Bisikletle ba-yir asaği inmek, mutlu geçen hayatın beklenmedik bir anda gele-cek kötü haberlerle değişeceğine yorumlanır.

Rüyada bisiklet sıkıntıyı izleyen rahatlıktır. Bisiklete bindığını gören kimse, kendi gayretiyle sorunlarını çözümleyecektir. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.

Rüyada bisiklet sıkıntıyı izleyen rahatlıktır. Bisiklete bindığını gören kimse, kendi gayretiyle sorunlarını çözümleyecektir. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir