BaykuşDespot yöneticiye, işi pişkinliğe vuran hırsıza, tembelliğe, hilekar insana delalet eder. Baykuş, onu gören kimse için hayasız kadına, kötü söze delalet eder.

Rüyada öten bir baykuş görmek, çevrenizden bazı kişilerin sizi çekemediği ve hakkınızda kötü konuştuğunu belirtir. Eğer baykuş ötmüyorsa veya canlı değilse, işinizde başarıyı belirtir.

Baykuş sesi duymak, yakında bir ölü haberi alacağınızı ya da uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan kötü haber alacağınızı anlatır. Rüyada öten bir baykuş görmek, bazı insanların sizi kıskandığını ve arkanızdan kötü konuştuğunu belirtir. Eğer baykuş ötmüyorsa veya canlı değilse, işinizde başarı elde edeceksiniz demektir. Ağaçta duran bir baykuş düşman sahibi olduğunuz anlamındadır.

Baykuş sesi duymak yakında bir ölü haberi alacağınızın işaretidir. Bu rüya, uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan kötü bir haber alacağınız anlamına da gelir.

Rüyada baykuş görmek, kötü haber, uğursuzluk, dert ve kederdir. Baykuş, evin yanında veya tepesinde ise evle ilgili bir felaketi haber verir. Baykuş ayrıca kötü göz ve nazar değmesine işaret eder.

Rüyada öten bir bayKuş görmek, sizi çekeme-yen meslek arkadaşlarınızın, sizi kötülemeye çalıştıklarına yo-rumlanir. Bir yerde, süs olarak kullanilan ve içi doldurulmus bir bayKuş görmek, gerek oturduğunuz yerde, gerek iş yerinizde çok daha parlak bir geleceğe aday olduğunuzu gösterir. Bir rivayete göre; bayKuş, hırsız, inatçi, ugursuz, bir adam olarak yorumlanır. Eti de böyle bir adamın malı ile, yavrusu da öy-le bir evlat ile tabir edilir. Her ne sekil ve suretle olursa olsun, rü-yada bayKuş görmek, tutmak veya almak hayırlı değildir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bayKuş görmek, zalim bir devlet adamına işaret eder. BayKuş, işte olan tembellige, korkunun gitmesine işaret eder. Disi bayKuş, kendisinde hayır olmayan hain ve hilekar bir insandir. Disi bir bayKuşun evine düstüğünü gören kimseye, bir ölüm haberi gelir. BayKuş, kapı aralarında gezen ve haram mal kazanan hirsizlara işaret eder. BayKuş ayrılığa, vahsete, mamur yerlerin harab olmasına ve kötü söz söylemeye işaret eder. Bazı tabirciler, rüyada bayKuş görmek, onu gören kimse için ahlaksiz bir kadına işaret eder, demişlerdir.

Baykuş sesi duymak, yakında bir ölü haberi alacağınızı ya da uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan kötü haber alacağınız anlamına gelir. Ağaçta duran bir baykuş düşmanlarınız olduğuna işaret eder.

Rüyada baykuşun bağırdığını görmek, ölüme, baykuş öldürmek, bir tehlike atlatabileceğine dikkat etmek gerektiğine, düşmanları yenmeye, baykuşu evinde görmek, evde birisinin hastalanacağına ve zor iyleşeceğine, Dişi baykuş, düşmana, işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir