BavulBakınız; Çanta, Çantacı.

Rüyada ne şekilde olursa olsun bir bavul görmek, mutlaka yolculuğa işarettir.

Rüyada ne şekilde olursa olsun bir bavul görmek, mutlaka yolculuğa işarettir.İçi dolu bavul, kötü bir haber; boş bavul,planlanan yolculuğun bazı sorunlar yüzünden olmaması anlamındadır..

Rüyada ağzı açık ve içi boş bavul, temiz, iyi hberdir. İçinde eşya olan ve ağzı açık bavul ise dedikodudur. Bavulun kapalı olması ise içyüzü bilinmeyen ve birden şaşkınlık yaratacak haberdir.

Rüyada bavul görmek yoldur. Elinde bavul so-kakta yürüdüğünü görmek uzun bir yolculuğa çıkacağına, bavula bir takim şeyler koyduğunu görmek, yeni mallara sahip olacağına;çarsidan bir bavul satın aldığını görmek, yakında evleneceğine, elinde veya evinde boş bir bavul görmek, işlerinizin bir müddet uzayacağına delalet eder. Bavul veya büyük bir sandik görmek, bavulu ister açin ister açmayin, size bir yolculuk görüneceğini gösterir. Rüyada bir bavula eşya yerlestirmek, adresinizi sik ,sik degistireceğinize işarettir. Bir bavuldan eşya çıkararak yerlerine kaldirmak, gitmekte oldu-gunuz yerde uzun bir zaman kalacağınıza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada içi dolu bir bavul görmek, rüya sahibinin yakında hayırlı bir yolculuğa çıkacağına, içi boş bavul görmek ise, rüya sahibinin çikacagi yolculuğu bir engel yüzünden yarim birakarak yolculuktan geri kalacağına işarettir.

Yolculuk anlamına gelir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir