BardakEvin kadını yahut hizmetçisiyle, Cam bardak hediye idilmesi sevgileden görülecek fazla muhabbete, Topraktan mamul bardakla su içmek kadın tarafından mala, Porselen bardak asil ve hürmetli bir kadına, Bardaktan talı bir şey içmek eşinin muhabbetine, ekşii birşey içmek eşlar arasında meydana gelecek hoşnutsuzluğa, Bardağın çatlaması gönül kırıklığına, kırılması maiyetinde bulunanlardan birinin yahut çocuğunun ölümüne delalet eder. Bardak satan kimseyi görmek neslin devamına, çocukları sevmeye ve ilim öğrenmeye delalet eder.

Dolu bardak iyi haber anlamına gelir. Bardak güven vermemeye veya bir yardımcı anlamına gelir. Boş bardak, iyi giden evliliğinizin bozulacağı ve çok sıkıntı çekeceğinize işarettir. Bardak kırmak, ev içinden birinin ölümüne işarettir.

Dolu bardak iyi haber anlamına gelir. Bardak güven vermemeye veya bir yardımcı anlamına gelir. Boş bardak, iyi giden evliliğinizin bozulacağı ve çok sıkıntı çekeceğinize işarettir. Bardak kırmak, ev içinden birinin ölümüne işarettir.

Rüyada bardak, rahat, huzur ve zevk olarak yorumlanır. Ayrıca bardak geleceği de temsil eder.

Bardak görmek dünya ve ahiret işlerinde çekilen sıkıntı veya görülen mutlulukla yorumlanır. Rüyasında su dolu bir bardagi elinde tutmak, bol bir kismetle müjdelenir. Bardaginda kırmızı renkli bir sivi olduğunu görmek, esinin rahatsizlanacağına; bir bardak su doldurduğunu, fakat suyun bardagi doldurmayıp dibinden aktığını görmek, elindeki parasınin beceriksizlik yüzünden eriyip biteceğine; bardagin tatlı bir serbetle dolduğunu görmek, büyük bir mirasa konacağına; bardagi elinden düsürerek kirdığını görmek, malının elinden çıkacağına; barda-gin yariya kadar su ile dolu olduğunu ve bu suyu içtiğini görmek, beklediği bir paranin ancak yarisinin eline geçeceğine işarettir. Bazılarına göre; rüyada bardak görmek, kısa bir zaman son-ra feraha kavuşacağınıza, bu yüzden bir hizmetçiye ihtiyaç duy-duğunuz için bir hizmetçi tutacaginiza delalet eder. Toprak bir bardaktan su içtiğinizi görmek, eski bir davanizin lehinize sonuçlanacağına ve çok miktarda mala kavuşacağınıza işarettir. Bir bardagi kirdığınızı görmek ise, fena bir haber alıp üzüleceğinize; içi serbet veya başka içeceklerle dolu bir bardak görmeniz de hayatınızda beklemedığınız bir başariya ulaşacaginiza yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bardak görmek, sevgiliye işaret eder. Bundan dolayı kendisine bir cam bardak takdim edildığını gören kimse yakında sevdiğinden fazla ilgi görür. Rüyada bardak, rüya sahibinin haline göre büyük bir para ile tabir edilir. Rüyada bardak görmek, hizmetçiye, bardakların kırıldığını görse, hizmetçi ve çocukların ölmesine işaret eder.

Beraber olduğunuz kişinin sevgisini gösterir.

Rüyada bardak görmek, namus ve ahlakınızdan şüphe edenlerin olduğuna, dolu bardak görmek, güzel bir habere, hediyeye, boş bardak, kötü bir habere, yapılacak evlilikte hayal kırıklığına uğrayarak mutlu olamamaya,bardak kırıldığını görmek, hizmetinde çalışanlardan veya çocuklardan birinin ölümüne işarettir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir